Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ground Zero GZRW30S/400w rms/ i JBL GTO1014/350 w rms/ jaki dobrać do nich wzmak

22 Mar 2014 22:19 1410 6
  • Poziom 7  
    Jaki zastosować najlepiej wzmacniacz do tych 2 wooferów czy 2x 2 kanałówki na mostku czy 1x 4 kanałówkę na 2 mostkach. Jakiego szukać wzmacniacza do nich w rozsądnych pieniądzach i jakiej mocy na kanał powinien mieć żeby to dobrze grało. Samochód to Audi 80 b3. Polecano mi Magnat Classic 1000. Będzie to dobry wybór czy za mocny? Może coś innego
  • Moderator CarAudio
    Do jednego auta te 2 subwoofery? Kup coś markowego , tzn. jakiś JBL czy coś ...ot taki co łatwo odsprzedać i dużo nie stracić , bo takiego "duetu" w ucie nie da się słuchać z przyjemnością ;)
  • Poziom 7  
    powalla tak oba do jednego samochodu. Coś markowego tzn. wzmacniacz tak? ale jaki 2 czy 4 kanałowy jakiej mocy? Co sądzisz o tym Magnacie Classic 1000 niby ma 2x335 w rms, 1x 670 w. Głośniki 350w i 400w RMS to dobre dopasowanie? Kupić go? A jakby te oba spiąć na 2 ohm to ile będą miały mocy i można je wtedy pod niego podłączyć? Mam wzmak BOA MVU-9000 4x110w RMS a w mostku 2x285w i nie grają na nim tak żeby było słychać te 285w mam też PEIYING PYC4B39R 4x60w a w mostku 2x150w to mam wrażenie że JBL lepiej na nim grał na mostku niż BOA
  • Poziom 24  
    Magnat nie powala dźwiękiem, bardzo się grzeje. Największy szkopuł, że jest strasznie wielki.

Z uporem maniaka brniesz w te dwa garnki. Posłuchaj kolegi powalla sprzedaj je i kup jeden porządny.
  • Poziom 7  
    Co polecasz jaki wzmak i jaki głośnik chodzi mi o głośny mocny bas
  • Poziom 24  
    Ja do "pompowania" używałem starej yakuzy12 Głośnik ma naprawdę potężne uderzenie ale potrzebuje konkretnego zasilania a i optymalna obudowa jest bardzo duża. Jeśli chodzi o brzmienie to mam wrażenie, że jest mułowaty.
  • Poziom 7  
    Ground Zero 400 w ma 30 cm jest w zamkniętej obudowie, jakie wymiary poleciłbyś obudowy szczelinowej może podpowiesz schemat. Spróbowałbym zrobić