Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ground Zero GZRW30S/400w rms/ i JBL GTO1014/350 w rms/ jaki dobrać do nich wzmak

22 Mar 2014 22:19 1446 6
  • Level 8  
    Jaki zastosować najlepiej wzmacniacz do tych 2 wooferów czy 2x 2 kanałówki na mostku czy 1x 4 kanałówkę na 2 mostkach. Jakiego szukać wzmacniacza do nich w rozsądnych pieniądzach i jakiej mocy na kanał powinien mieć żeby to dobrze grało. Samochód to Audi 80 b3. Polecano mi Magnat Classic 1000. Będzie to dobry wybór czy za mocny? Może coś innego
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Moderator of CarAudio
    Do jednego auta te 2 subwoofery? Kup coś markowego , tzn. jakiś JBL czy coś ...ot taki co łatwo odsprzedać i dużo nie stracić , bo takiego "duetu" w ucie nie da się słuchać z przyjemnością ;)
  • Level 8  
    powalla tak oba do jednego samochodu. Coś markowego tzn. wzmacniacz tak? ale jaki 2 czy 4 kanałowy jakiej mocy? Co sądzisz o tym Magnacie Classic 1000 niby ma 2x335 w rms, 1x 670 w. Głośniki 350w i 400w RMS to dobre dopasowanie? Kupić go? A jakby te oba spiąć na 2 ohm to ile będą miały mocy i można je wtedy pod niego podłączyć? Mam wzmak BOA MVU-9000 4x110w RMS a w mostku 2x285w i nie grają na nim tak żeby było słychać te 285w mam też PEIYING PYC4B39R 4x60w a w mostku 2x150w to mam wrażenie że JBL lepiej na nim grał na mostku niż BOA
  • Level 24  
    Magnat nie powala dźwiękiem, bardzo się grzeje. Największy szkopuł, że jest strasznie wielki.

Z uporem maniaka brniesz w te dwa garnki. Posłuchaj kolegi powalla sprzedaj je i kup jeden porządny.
  • Level 8  
    Co polecasz jaki wzmak i jaki głośnik chodzi mi o głośny mocny bas
  • Level 24  
    Ja do "pompowania" używałem starej yakuzy12 Głośnik ma naprawdę potężne uderzenie ale potrzebuje konkretnego zasilania a i optymalna obudowa jest bardzo duża. Jeśli chodzi o brzmienie to mam wrażenie, że jest mułowaty.
  • Level 8  
    Ground Zero 400 w ma 30 cm jest w zamkniętej obudowie, jakie wymiary poleciłbyś obudowy szczelinowej może podpowiesz schemat. Spróbowałbym zrobić