Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE46F6400 Jak odtworzy filmy mp4 i mkv z napisami

23 Mar 2014 09:22 3597 14
  • Poziom 9  
    Witam
    Posiadam telewizor Samsung UE46F6400. Nie odtwarza mi filmów mp4 i mkv z napisami. Wszystkie inne rozszerzenia działają bez problemu. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to że telewizor odtwarzał wcześniej napisy na wszystkich formatach i nagle przestał. Nie robiłem żadnej aktualizacji oprogramowania ani nic podobnego. restart ustawień nie pomógł. Również zmian formatu napisów nie pomogła.

Może ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić żeby działały jak poprzednio?
  • Poziom 43  
    A co na ten temat mówi manual od tego tv....?.
  • Poziom 9  
    manual ? Nie wiem o co chodzi za bardzo ?
  • Poziom 32  
    Ale nie odtwarza filmów czy samych napisów?
    Może napisy masz jako txta nie srt. Musisz zmienić rozszerzenie, nazwa musi być taka sama filmu jak i napisów no i muszą być w tym samym folderze.
    Jak odtwarzasz te filmy? Przez allshare czy z pendrive.
  • Poziom 43  
    mcwer napisał:
    manual ? Nie wiem o co chodzi za bardzo ?

Co na ten temat mówi instrukcja obsługi tego tv.
  • Poziom 9  
    W instrukcji niema nic na ten temat.

Nie odtwarza napisów. Próbowałem z każdym rozszerzeniem, nazwa jest identyczna
  • Poziom 43  
    mcwer napisał:
    W instrukcji niema nic na ten temat.

Jest, jest, tylko musisz ją przeczytać całą, a znajdziesz odpowiednie wpisy dotyczące jakie formaty plików audio/video/napisy ten tv odtwarza.
  • Poziom 9  
    W instrukcji jest napisane że obsługuje wszystkie znane mi pliki tekstowe
  • Poziom 43  
    grubs napisał:
    Jak odtwarzasz te filmy? Przez allshare czy z pendrive.

A może jeszcze inaczej?.
  • Poziom 43  
    Nadal nic nie wiemy, jakim programem, odtwarzaczem to uruchamiasz, jaka wersja tych programów?
  • Poziom 9  
    Nie wiem jakim odtwarzaczem. Po prostu jak jest włożony pen to automatycznie mi sie uruchamia jakiś program. A wersja oprogramowania na telewizorze to 1119
  • Poziom 21  
    KOCUREK1970 napisał:
    Nadal nic nie wiemy, jakim programem, odtwarzaczem to uruchamiasz, jaka wersja tych programów?

Czy Ty w ogóle rozumiesz, o czym on pisze? Jakim programem? Jakim odtwarzaczem? Tym, który jest wbudowany w TV.
    Dla informacji: manual od mojego telewizora, również milczy na temat odtwarzanych formatów filmów i napisów.
  • Poziom 43  
    d-t-x napisał:
    Czy Ty w ogóle rozumiesz, o czym on pisze? Jakim programem? Jakim odtwarzaczem? Tym, który jest wbudowany w TV

Nawet, jeśli odtwarzacz byłby wbudowany w słoik po ogórkach, ma swoją nazwę, wersję, numer, można sprawdzić, i ewentualnie skontaktować się z serwisem, dlaczego tak się stało.
    mcwer napisał:
    telewizor odtwarzał wcześniej napisy na wszystkich formatach i nagle przestał

Tv, to tylko martwa elektronika, jak może się coś samo z siebie stać?.
  • Poziom 9  
    Napisz mi jak to sprawdzić ?