Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie dziala mi kamera w skype a w innym programie tak.

23 Mar 2014 18:30 1812 2
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem z kamera w laptopie ACER Aspire 5685 WIMi a mianowicie gdy włączam Skype to w opcjach wideo jak i przy próbach połączenia a kimś innym przez rozmowę wideo w okienku kamery pokazuje się komunikat "Nie można rozpocząć wideo. Spróbuj zamknąć inne programy, które mogą korzystać z kamerki internetowej". Nie mam pojęcia co z tym zrobić , przeinstalowałem już 2 razy Windowsa z siódemki na Vistę i później jeszcze raz na Vistę i nic się nie zmienia cały czas to samo:( Gdy instaluje sterowniki do kamery ( ściągnięte z internetu bo komputer jest znajomych którzy jak twierdza komputer jest kupiony używany i nie mieli do niego żadnych płyt ) instaluje mi się program ACER ORBI CAM - na którym działa kamera, jak go wyłączę to nieraz w Skype pojawi mi się kamera ale to tylko nie raz i to rzadko. Nie mam już pojęcia co z tym zrobić proszę niech ktoś mi pomoże :( !
  • Computer Controls
  • Poziom 39  
    Odpowiedź na twoje pytanie jest zawarta w samym pytaniu:
    ahmedmustafaturban napisał:
    Nie mam już pojęcia co z tym zrobić

ahmedmustafaturban napisał:
    Spróbuj zamknąć inne programy, które mogą korzystać z kamerki internetowej
  • Computer Controls
  • Poziom 2  
    No ja tez jestem z reguły taki mądry ale niestety nie mam pojęcia jak to zrobić , zamykam wszystko co moim zdaniem mogłoby używać kamerki ale w dalszym ciągu to nic nie daje :/