Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung R710 AS04PL - Dziwne zachowanie baterii

410N 23 Mar 2014 18:35 618 0
  • #1 23 Mar 2014 18:35
    410N
    Poziom 1  

Witam, mam problem z notebookiem Samsung R710 AS04PL z Windowsem Vista HP 32bit.
    Od jakiegoś czasu zasilanie nie działa tak jak powinno. Zasilacz i jego kabel jest w 100% sprawny, jednak mimo podłączenia do komputera dioda na obudowie i ikona ładowania w systemie tego nie sygnalizują. Laptop nie rozładowuje się, a czasem zdarza mu się pokazywać np 100h do rozładowania, ale przez to zjawisko przez 90% czasu pracuje w trybie oszczędzania energii. W momencie wyciągnięcia baterii, gdy do komputera podpięty jest zasilacz laptop wyłącza się. Nie odczułem żadnej różnicy w czasie pracy na baterii (~3h internetu). Czasem ikona ładowania zaświeca się, jednak tylko na chwilę. Próbowałem zostawić wszystko na biurku, tak by żaden kabel nie był ruszany, ale mimo tego zdarzają mu się w/w zjawiska. Nie wiem co robić. Podejrzewam, że może być to wina sterowników, które są zaimplementowane w systemie, lub gniazda zasilającego, ale nie mam pewności. Czy ktoś może mi pomóc? Chciałbym, by posłużył jeszcze kilka lat.

//Edit, teraz tekst powinien być nieco bardziej zrozumiały

0 0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo