Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak możliwości połączenia z internetem, konto "gość" w win xp

23 Mar 2014 19:09 5289 4
  • Poziom 7  
    Witam, ostatnio utworzyłem sobie na komputerze koto "gość" (moj system WIN XP sp3) które nie łączy się i siecią, sytuacja wygląda mniej więcej tak:

- posiadam internet bezprzewodowy, mam dwa konta na kompie, pierwszy administrator tam wszystko gra i gość

- używam sterowników do karty bezprzewodowej (GYGABITE wirless LAN card, wersja 1.2.3.0), próbowałem przeinstalować sterownik- nic to nie dało

- na koncie gość, gdy otwieram w panelu sterowania "połączenia sieciowe" nic nie ma, podczas gdy w administratorze mam "LAN" i "połączenie sieci bezprzewodowej"
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 30  
    Nie działa prawdopodobnie dlatego, ze Gośc jest kotem ograniczonym. Musisz z konta admina pozwolić korzystać z neta innym kontom.
  • Poziom 7  
    Ok rozumiem tylko sęk w tym jak to zrobić. :)
  • Poziom 7  
    Wyłączyłem konto "gość", wzamian zrobiłem użytkownika z ograniczeniami i faktycznie pojawiło sie pare rzeczy m. inn. w "połączenia sieciowe" odzyskałem te zakładki LAN i p.s.bezprzewodowej ale pomimo tego nie szuka mi dostępnych sieci. Pojawiła się też ikonka sterownika od karty bezprzewodowej na pasku zadań, ale dzieje się coś dziwnego. Sterownik wyszukuje mi dostępne sieci bezprzewodowe, no wieć wybieram sieć, wpisuje hasło, po czym okienko się zamyka i gdy najeżdżam myszka na ikonke sterownika ten nagle znika! (połączenia oczywiście nadal nie ma)

Dodano po 17 [minuty]:

Tutaj podaje pare screenów

Brak możliwości połączenia z internetem, konto "gość" w win xp Brak możliwości połączenia z internetem, konto "gość" w win xp