Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG Smart Bulb - koreańska propozycja inteligentnej żarówki już na rynku

panlis2010 24 Mar 2014 00:31 1137 0
 • LG Smart Bulb - koreańska propozycja inteligentnej żarówki już na rynku Firma LG wprowadziła wczoraj na rynek nowy produkt, z pozoru tylko przypominający zwykłą żarówkę. Smart Bub, jak nazywa się wynalazek, stanowi koreańską propozycję na inteligentny system oświetlenia, która ma konkurować z innymi tego typu urządzeniami dostępnymi na rynku. Smart Bulb może być kontrolowana przy pomocy specjalnej aplikacji dedykowanej zarówno systemowi Android, jak i środowisku iOS. Urządzenie oferuje kilka trybów działania w zależności od potrzeb użytkownika, a ponadto okazuje się całkiem wydajna i wytrzymała.

  Wśród dostępnych trybów, znalazł się m.in. tryb bezpieczeństwa czy tryb polegający na miganiu żarówek, kiedy ktoś zadzwoni na telefon użytkownika. Można oczywiście zmieniać dowolnie ich jasność, w tym ustawić tryb stopniowego rozjaśniania, aby ułatwić użytkownikowi wychodzenie za snu podczas porannej pobudki.

  LG Smart Bulb umożliwia również synchronizację "zachowania" żarówek z muzyką odgrywaną w telefonie, aby migały one w rytm muzyki, jednak ta funkcja dostępna jest tylko w aplikacji dedykowanej Androidowi. Według zapewnień producenta, nowe żarówki cechuje żywotność ok. 10 lat, przy założeniu, że będą świecić 5 godzin dziennie.

  Na razie LG Smart Bulbs dostępne są tylko na rynku południowokoreańskim w cenie 32 dolarów za sztukę.


  Źródło: Link

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  panlis2010
  Poziom 20  
  Offline 
  Specjalizuje się w: tłumaczenia, copywriting
  panlis2010 napisał 518 postów o ocenie 12, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2010 roku.