Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LG Smart Bulb - koreańska propozycja inteligentnej żarówki już na rynku

panlis2010 24 Mar 2014 00:31 1158 0
 • LG Smart Bulb - koreańska propozycja inteligentnej żarówki już na rynku Firma LG wprowadziła wczoraj na rynek nowy produkt, z pozoru tylko przypominający zwykłą żarówkę. Smart Bub, jak nazywa się wynalazek, stanowi koreańską propozycję na inteligentny system oświetlenia, która ma konkurować z innymi tego typu urządzeniami dostępnymi na rynku. Smart Bulb może być kontrolowana przy pomocy specjalnej aplikacji dedykowanej zarówno systemowi Android, jak i środowisku iOS. Urządzenie oferuje kilka trybów działania w zależności od potrzeb użytkownika, a ponadto okazuje się całkiem wydajna i wytrzymała.

  Wśród dostępnych trybów, znalazł się m.in. tryb bezpieczeństwa czy tryb polegający na miganiu żarówek, kiedy ktoś zadzwoni na telefon użytkownika. Można oczywiście zmieniać dowolnie ich jasność, w tym ustawić tryb stopniowego rozjaśniania, aby ułatwić użytkownikowi wychodzenie za snu podczas porannej pobudki.

  LG Smart Bulb umożliwia również synchronizację "zachowania" żarówek z muzyką odgrywaną w telefonie, aby migały one w rytm muzyki, jednak ta funkcja dostępna jest tylko w aplikacji dedykowanej Androidowi. Według zapewnień producenta, nowe żarówki cechuje żywotność ok. 10 lat, przy założeniu, że będą świecić 5 godzin dziennie.

  Na razie LG Smart Bulbs dostępne są tylko na rynku południowokoreańskim w cenie 32 dolarów za sztukę.


  Źródło: Link

  Cool! Ranking DIY
  About Author
  panlis2010
  Level 20  
  Offline 
  Has specialization in: tłumaczenia, copywriting
  panlis2010 wrote 518 posts with rating 13, helped 0 times. Been with us since 2010 year.