Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuje, wyświetlacza graficznego/LCD

staviq 24 Mar 2014 01:13 1248 8
  • #1 24 Mar 2014 01:13
    staviq
    Poziom 11  

Witam.

Poszukuje wyświetlacza LCD/OLED, technologia bez znaczenia, podobnego wymiarami i parametrami do tych montowanych w mp3 muvo:

Poszukuje, wyświetlacza graficznego/LCD

Wszystkie jakie znalazłem można otrzymać wyłącznie przy indywidualnych rozmowach z producentem, a ja potrzebuje tego kilkanaście max. kilkadziesiąt sztuk, a nie miliony :(

Nie musi być dostępny w Polsce.

Będę wdzięczny pomoc w znalezieniu.

0 8
  • #3 24 Mar 2014 20:17
    staviq
    Poziom 11  

Preferuje kolorowy, ale zależy od ceny.
    Rozdzielczość w przybliżeniu 100x20, tak żeby się 2 linijki tekstu zmieściły i kilka tycich ikonek pokazujących status podzespołów.

0
  • #5 24 Mar 2014 21:40
    staviq
    Poziom 11  

Tam już zaglądałem, nie znalazłem odpowiednio małych, potrzebuje ok 1" a wszyscy sprzedają powyżej 3" a jak już ma rozsądną jakość to jest wymiarów kwadratowych, a ja potrzebuje podłużny.

Zacząłem też szukać kto produkuje wyświetlacze dla Creative, pod te właśnie mp3, ale nikt się nie chce pochwalić, jeden taki mam, rozebrałem, na wyświetlaczu niema kompletnie żadnego numeru ani tekstu :(

Wiem że wybrzydzam, ale tak czy inaczej dziękuje za pomoc :)

Dodano po 11 [minuty]:

Chamstwo w czystej postaci, mają na bannerze dokładnie to czego potrzebuje, ale nie mają tego w ofercie...

http://www.usmicroproducts.com/displays/oled-products

( drugi i trzeci od lewej, na zdjęciu na początku strony )

0
  • #7 25 Mar 2014 11:30
    staviq
    Poziom 11  

Sprawdziłem, ma bardzo przyjemny wyświetlacz w takich rozmiarach o proporcjach jak dokładnie potrzebuje ale monochromatyczny, a ja szukam póki co kolorowego i jeśli nie znajdę, to prawdopodobnie wezmę ten właśnie 0.6" monochromatyczny.

Dla pewności, mówimy o sprzedawcy "EastRising Technology Co., Ltd." ?

0
  • Pomocny post
    #8 25 Mar 2014 13:07
    speedy9
    Pomocny dla użytkowników

Ten wyświetlacz w MUVO to nie OLED a CSTN 128x32 65tys kolorów. Takie raczej się trudno dostępne.
    Możesz jeszcze przyjrzeć się breloczkom z wyświetlaczem. Są dostępne z wyświetlaczami 1,1 cala 96x64 pix 4096/65k kolorów. Można je kupić po ~7$ za sztukę nawet. Pozostaje kwestia rozszyfrowania jak sterować takim wyświetlaczem, ale zwykle są oparte na UC1682 lub SSD1783 lub NT391x.
    http://www.urt.com.tw/cn/product_liquid_dual.htm

0
  • #9 30 Mar 2014 22:24
    staviq
    Poziom 11  

Stanęło na oledzie monochromatycznym.

Tak czy inaczej dziękuje za wsparcie.

0