Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak ładowania notebooka hp mini 210-2100

24 Mar 2014 13:12 1149 2
  • Poziom 8  
    Witam, mam problem z notebookiem a dokładnie z ładowarką. Dzisiaj gdy podłączyłem ładowarkę do notebooka dioda ładowania świeciła się, po chwili spojrzałem i diada już się nie paliła. Sprawdziłem zasilacz pod kontem napięcia i zasilacz jest sprawny. Włączyłem laptopa, bateria cały czas pokazuje 14%, po podłączeniu ładowarki nie wyskakuje żadne info o ładowaniu ani nic a laptop działa bez zarzutu. Nawet nie świeci się dioda obok gniazda zasilania. Próbowałem odinstalować i zainstalować sterownik baterii ale bez skutku. Czy mógł się przepalić jakiś bezpiecznik termiczny czy coś takiego? (dodam, że od jakiegoś czasu mam zasilacz o ciut większej mocy niż na poprzednim, wszystko działało od pół roku). Podejrzewam też, że bateria umarła, ale wczoraj jeszcze trzymała 6 h na pracy z baterii naładowanej do 100%. Proszę o pomoc, pozdrawiam.
  • Poziom 30  
    Możliwe uszkodzenie gniazda zasilania w laptopie, ładowarki, bądź usterka na płycie głównej.
  • Poziom 18  
    trzeba by wykonac kilka pomiarow, mozesz sprawdzic na wyjetej baterii czy na pinach w lapku masz napiecia jakies