Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JVC KW-AVX800 - Nie działa dotyk w radiu

24 Mar 2014 18:41 2412 6
  • Poziom 6  
    Witam,
    nie działa mi dotyk w radyjku JVC KW-AVX800, dziś trochę się pobawiłem, rozkręciłem i według mnie nie ma w ogóle panelu dotykowego.

Czy takie uniwersalne z alledrogo może być?
    Czy może problem leży gdzie indziej?
  • Spec od komputerów
    Według Ciebie, czyli? Albo jest, albo go nie ma. W tym modelu dotyk przyklejony jest do ramki wyświetlacza. Sam poszukuję dotyk do tego modelu i chyba pozostaje zamówić w chinach. Te z allegro nie pasują wymiarami. Działać będzie każdy dotyk, pod warunkiem że będzie to dotyk rezystancyjny (sprawdziłem).
  • Poziom 6  
    Kurczę, mam już radio złożone.
    Według mnie nie ma, jednak dokładnie nie wiem jak powinno to wyglądać. Patrząc w instrukcję (co prawda od 820 ale wydaje mi się tak samo) brakuje całego panelu, ponieważ nie mam nic podpięte pod wejście CN502
    JVC KW-AVX800 - Nie działa dotyk w radiu
  • Spec od komputerów
    Cytat:
    nie mam nic podpięte pod wejście CN502

Czyli u Ciebie nie ma dotyku lub jest tak, jak było u mnie - ktoś oderwał samą taśmę połączeniową. Wyjmij wyświetlacz z ramki i zrób zdjęcie wyświetlacza.
  • Poziom 6  
    Według mnie nie ma w ogóle, jutro jak będzie taka pogoda jak dziś to postaram się zrobić i pomierzyć wszystko, może się dopasuje jakiś panel dostępny w PL.
  • Poziom 1  
    Czy dotyk z radia jvc kw-avx810 bedzie pasował do jvc kw-avx800?
    pozdrawiam
  • Poziom 1  
    Powiedzcie mi, jak to radio wyjąć? W którym miejscu wsuwa sie klucze i ile??