Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6310 - Piszczy podczas rozmowy i przerywa dźwięk

24 Mar 2014 20:36 2529 10
  • Użytkownik usunął konto  

• Poziom 32  
    Ale dla jasności piszczy głośnik na zestawie głośno mówiącym czy podczas zwykłej rozmowy jak trzymasz telefon w ręku jeśli to drugie to wymień głośnik od rozmów.
  • Pomocny post
    Admin grupy GSM
    szmulak.r napisał:
    owarzyszą temu także odgłosy znane z CB radia gdy we własnym aucie naciśniemy mikrofon od CB mając włączone radio FM. Identycznie.

U mnie nie ma żadnych interferencji podczas korzystania jednocześnie z CB i FM

Nokię na początek przywróć do ustawień fabrycznych. Jak nie pomoże to wymiana głośnika i mikrofonu.
  • Poziom 30  
    To jest klej, tak ma być to żaden z efektów wygrzewania etc.
    Jak 6210 Ci pasowała do zestawu to po co ją rozebrałeś i kleisz 6310? Pod ten zestaw podejdzie też chyba 5110 5130 6110 etc.
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Słuchaj ja też mam 6310i i niekiedy używam, zawsze wożę ją ze sobą + druga bateria bo w razie jakby padł mi akumulator w "super smartfonie" wyciągam 6310i ze schowka i gadam. Maila nie sprawdzę i do banku się nie zaloguję, ale ze światem się dogadam. Kup na Allegro sprawną i po problemie. Nie walcz z naprawą jak nie masz sprzętu i nic nie wygrzewaj bo ubijesz całkiem.
    Jak po wymianie głośnika i mikrofonu jest poprawa i Cię to zadowala to zostaw. Zastanawiające jest że na zestawie występuje ten sam efekt, a telefon nie używa wtedy wbudowanego mikrofonu i głośnika...