Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm SEO Perfect wersja "D" programowanie

zair 08 Kwi 2005 13:55 4218 4
  • #1 08 Kwi 2005 13:55
    zair
    Poziom 14  

Nabyłem alarm jak w tytule, niestety dokumentacja od poprzednich wersji nie pasuje. Alarm nie posiada buzzera, ani kidnapera, jedynie blokadę rozbrajaną przycieskiem - nie jest to antynapad tylko immobiliser.
    Problem polega na tym, że nie ma tam kabla serwisowego tylko sam przycisk. Różnica jest juz widoczna bo jak się go 10 razy przycisnie, to wyłaczamy funkję immobilisera i syrenka pika. W instrukcjach nie ma żadnych opisów na ten temat, bo mam stare. Prosze o pomoc w zaprogramowaniu funkcji np ciche właczenie/wyłaczenie bo nie da się właczając 4 razy stacyjkę, a potrzebuję też zaprogramowac dłuższy czas uzbrajania czujników drzwiowych na 38s a mam standart 5s.
    Prosze o pomoc.

0 4
  • Pomocny post
    #2 09 Kwi 2005 19:57
    zepol
    Poziom 21  

Czegoś nie rozumiem - nabyłeś alarm bez dokumentacji???
    Bez urazy, ale to nie bułka aby kupować na bazarze, lub gdzie popadnie...
    Zresztą sprzedający miał obowiązek dostarczyć niezbędną dokumentację, nie wspominając o innych dokumentach do których go zobowiązują przepisy... Ten świat już w ogóle stoi na glowie!
    Urządzenie jest bardzo zaawansowane i programowanie wersji D jest zupełnie inne jak w starych modelach.
    Proponuję zaprogramować go pod określony model danej marki bo będzie go łatwiej zamontować i będzie chodził tak jak przewidział producent - bez zbędnych przygód.
    Dokumentację przesyłam na priv - w końcu to nie jest "bazarowiec"...
    Pozdrawiam

0
  • #3 04 Cze 2005 01:35
    frolek
    Poziom 2  

Witam
    Natknąłem się na podobny problem. Z alarmem dostarczono bardzo lakoniczną instrukcje. Poszukuje informacji na temat programowania tego alarmu oraz opisu poszczególnych programów (zastosowania do konkretnego auta). Liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam

0
  • #4 05 Cze 2005 13:49
    zair
    Poziom 14  

Witam!
    Jesli to Ty pisałeś do mnie na gg, to wysłałem Ci na mejla
    Pozdr.

0