Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Reloop Active PA Set 1000W czy warto?

askew 25 Mar 2014 10:08 2196 3
    askew
    Level 12  
    Witam.

Mam dylemat czy kupić aktywny zestaw nagłośnieniowy Reloop Active Set PA 1000?

Obecnie używam takiego zestawienia:
    - kolumny 2x Peavey PV-215 szerokopasmowe
    - końcówka mocy ECLER XPA-3000
    - Korektor Behringer Ultragraph Pro 1502

Niestety zestaw ten pochłania bardzo dużo miejsca i mam problem z transportem więc szukam czegoś bardziej mobilnego.

Zestaw, którego używam obecnie spisuje się świetnie i gdyby nie to, że kolumny są bardzo dużych gabarytów to nigdy nie zdecydował bym się na zmianę.

Stąd decyzja o zmianie sprzętu na coś aktywnego i bardziej mobilnego.
    Jaka będzie jakość tych Reloopów w porównaniu do mojego obecnego sprzętu?

Może zaproponujecie coś innego w podobnej cenie i podobnych parametrach?
    Czekam na Wasze sugestie i podpowiedzi.
    lollex
    Level 18  
    Wstępnie spytam, widziałeś wagę reloopa? Wagowo nie wygląda na zbyt mobilny. Poza tym to jednak reloop. Korektor możesz śmiało sobie zostawić do nowego zestawu. Pomyśl nad ld system dave 15. Zestaw nieco droższy, ale sprawdzony z jakąś tam renomą na forum.
    askew
    Level 12  
    Waga nie stanowi problemu tylko gabaryty.
    U mnie jedna kolumna to ok. 40kg wagi i wymiary prawie 1,3m wysokości co stanowi problem podczas transportu.

Rozglądałem się za RELOOPem, być może jest ciężki ale ma regularne wymiary i spokojnie wjedzie mi do samochodu.

A jak by grał taki reloop w porównaniu z moim obecnym zestawem?
    PANICZKAMIL
    Level 39  
    Gralby czysciej, uslyszalbys wiecej szczegółów. Bas raczej słabszy od Peaveya ale za to niższy i nie drażniący/buczący. Trzeba by to obsluchać bo tak to wróżenie z kart...