Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Podlicznik - podlicznik jednofazowy dwie taryfy

merun12 25 Mar 2014 10:50 2811 4
    merun12
    Level 10  
    Witam.Potrzebuję zamontować sześć podliczników elektonicznych jednofazowych miały by one pracować w lokalu w którym główny licznik jest dwutaryfowy.Jednak nigdzie nie mogę znaleźć takiego podlicznika na dwie taryfy? Czy istnieją w ogóle takie ?czy ktoś spotkał się z takim problemem i jak z niego wybrnąć ?Dodam że licznik główny jest trójfazowy i wymiana go na jedną taryfę nie wchodzi w grę ponieważ podłączony jest do niego jeszcze sklepik z podlicznikiem trójfazowym dwutaryfowym .

Dodano po 2 [minuty]:

Chciałbym też dodać że szukałem takich podliczników na szynę Din z tego względu że te liczniki będą podliczały tylko małe pokoje i nie chciałbym budować do tego potężnej szafy.
    macieja
    Level 25  
    Witaj, tu masz--http://www.promac.com.pl/aparatura-pomiarowa/liczniki-energii/
    Tak tu są truj fazowe.
    merun12
    Level 10  
    Witam ponownie może ktoś jeszcze zna rozwiązanie tego problemu dziwi mnie fakt że jest to tak ciężko dostępny produkt?
    Kolego "macieja" a który to licznik tej firmy jest na dwie taryfy i jedną fazę ?
    merun12
    Level 10  
    Dziękuję kolego, dzięki Tobie udało się znaleźć w ofercie ABB taki licznik. Natrafiłem również dzięki temu na taki licznik Hagera. Cena też ładna ale są :) Bardzo mi pomogłeś. Wszystko jasne temat do zamknięcia.