Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wymiana g±bki w słuchawkach Sennheiser HD565 Ovation

procol 25 Mar 2014 15:06 5592 4
    procol
    Level 9  
    Mam słuchawki Sennheiser HD565, dobre, a nawet lepsze. :) Jedyny feler to poduszka z gabki, ktora w zalozeniu miala nie pozwalac palakowi ugniatac mojej lysiny. Poduszka wlasciwie zniknela (wysublimowala, ugniotla sie, itp), zostala ino smetna pochewka szmaciana na rzeczona gabke. O ile wiem, oryginalnych gabek nie da sie kupic (albo tez sa b. drogie), ale pomyslalem, ze moglbym rozpruc pochewke szmaciana od strony palaka, wlozyc przyciety kawalek gabki, zeszyc i gotowe. Problemem jest rozebranie palaka tak, by moc wyjac poduszeczke. Czy ktos z Was przerabial juz ten temat?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwi±zania w przemy¶le. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    User removed account
    User removed account  
    ciasteczkowypotwor
    Level 41  
    dj-MatyAS owalnego nausznika nie obrócisz, bo się rozerwie.
    procol nausznik, nausznica, czy jak to zwać, występuje często jako czę¶ć zamienna, cenowo, do Beyerdynamic 99zł. Tu należy pytać u dystrybutora, Sennheiser - www.aplauzaudio.pl
    procol
    Level 9  
    Mi nie chodzilo o "nausznice" tylko gabke, ktora oddziela palak od czaszki. :)
    marekhall
    Level 2  
    Nie wiem, czy szukasz, albo dałe¶ sobie spokój, ale czę¶ć, której potrzebujesz to g±bka pał±ka. Nie widziałem nigdzie w sprzedaży g±bki do hd565, jednak nadal dostępne s± g±bki do hd580/hd600. Co prawda s± one nieco wyższe od tych z hd565, jednak długo¶ć i szeroko¶ć powinna być taka sama. Wymiana tej g±bki to 2 minuty roboty. Je¶li jednak miałby¶ w±tpliwo¶ci jak to zrobić, daj znać a wrzucę foty.

Acha, sam± g±bkę znajdziesz np tu: http://allegro.pl/sennheiser-hd580-hd600-poduszka-palaka-warszawa-i4532433259.html