Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

CHRYSLER GRAND VOYAGER 2,5 CRD - Nie świecą światła mijania

Bunny82 25 Mar 2014 19:12 3708 3
    Bunny82
    Level 16  
    Witam mam na warsztacie chrysler grand voyagera 2,5crd 2003r. i jest problem ze światłami mijania bo sie nie palą. Bezpieczniki w komorze silnika sprawdzone , w kabinie nie ma bezpieczników. Kable od Body w komorze silnika do lamp prześwietlone i mają przejście ,masy posprawdzane i poprawione. Czy z włącznika świateł prąd płynie bezpośrednio do body w komorze czy zachacza jeszcze o body w kabinie . Jak by ktoś miał schemat do świateł i body w komorze to mógł by się podzielić ?
    Stiwen1
    Level 21  
    Witam temat bardzo dawno był poruszany a ja mam podobny problem voyager 2.4 05r, ze światła włączają sie i wyłańczają i tak na przemian czasem jest ze swieca tydzień i jest ok, dzis miałem tak ze z przodu była dyskoteka raz lewe światło raz prawe się zapalało i zaraz gasło jak bym był gdzieś na dyskotece i dziwnie ze to na przemian najlepsze to ze po wylaczeniu zapłonu i wyjściu z samochodu z kluczykami. Przekaźniki szalały i po około 2 min przestało szaleć i już było dobrze. Gdzie szukać przyczyny pozdrawiam