Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

brak podglądu zdjeć, standardowa ikona Win 7

25 Mar 2014 23:18 10245 2
  • Poziom 31  
    Witam,

Nie mam wyświetlania poglądu zdjęć. Windows 7 jest nowo zainstalowany, jestem w trakcie instalacji programów użytkowych, i przypadkowo stwierdziłem że zdjęcia nie mają podglądu. Czy ktos ma na to radę, NIEchciałbym robić wszystko od nowa !

Dodam jeszcze:
    * Nie ma znaczenia czy ustawione są: małe, średnie, duże, czy bardzo duże ikony.
    * Zdjęciom przyporządkowany jest program "przeglądarka fotografii systemu windows" do otwierania zdjęć. (w tym przypadku jpg)
    * kliknięcie na zdjęcie otwiera go w zadeklarowanym programie ale w folderach niema podglądu.
    * znalazłem rozwiązanie na stronie support microsoftu ale podane tam linki już nie dzialają

brak podglądu zdjeć, standardowa ikona Win 7 brak podglądu zdjeć, standardowa ikona Win 7
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Sprawdź w opcjach folderów-->widok opcję "zawsze pokazuj ikony, nigdy miniatury" czy jest odznaczona, jeśli nie, odznacz i zastosuj.
  • Poziom 31  
    No tak przeoczylem to ustawienie. Dodatkowo zmylilo mnie jeszcze ustawienie wyświetl ikone pliku na miniaturach. Dzieki za szybką pomoc. pozdrawiam
    rozwiazane zamykam dzieki