Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC HD2 - android na SD - ponowna instalacja?

bastura123 26 Mar 2014 14:18 1755 4
  • #1 26 Mar 2014 14:18
    bastura123
    Poziom 15  

Witam, mam telefon jak w temacie, gdy go kupilem, system android wgrany jest na SD, przez co system pracuje niestabilnie, czesto sie zwiesza i aplikacje czesto same sie wylazczaja. Czy istniejemozliwosc przeniesienia systemu z karty na pamiec telefon bez ponowbej instalacji?

• #2 26 Mar 2014 14:30
    rtvkce
    Poziom 29  

Tu masz opis jak wgrać android do pamięci Nand
    Link

• #3 26 Mar 2014 15:55
    krzywaj
    Poziom 25  

Żeby nic nie stracić możesz zrobić backup systemu i ten backup wrzucić jak już przygotujesz sobie system pod NAND, ale lepiej będzie jeśli postawisz goły system i skonfigurujesz go od zera. Kontakty skopiujesz przez konto Gmail, a smsy możesz zrobić backup przez programy z google Play.

• #4 26 Mar 2014 18:22
    bastura123
    Poziom 15  

rtvkce napisał:
    Tu masz opis jak wgrać android do pamięci Nand
    Link

tytuł tutorialu się zgadza, jednak w dalszej jego treści opisane jest jak wgrać WM (Windows Mobile) na pamięć SD lub NAND... Ja mam androida 4.0.4 jednak nie mogę uruchomić telefonu bez SD ponieważ jakaś partycja systemowa znajduję się na karcie. Chciałbym zainstalować androida na NAND by móc choćby w przyszłości kupić sobie większą kartę pamięci. Przepraszam jeśli czegoś nie zrozumiałem, ale tak wynika z treści tutorialu.

• #5 26 Mar 2014 18:30
    krzywaj
    Poziom 25  

Otwórz spoiler opisany jako

Cytat:

Instrukcja wgrywania Androida uruchamianego z pamięci wewnętrznej telefonu (NAND) jako główny system (WM jest skasowany)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME