Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nie działające połączenie internetowe w laptopie HP

26 Mar 2014 16:04 996 4
  • Level 7  
    Witam . Mam do was wielkie pytanie dotyczące mojego laptopa hp compaq nc6220 . Kupiłem go niedawno wszystko działało lecz było tam nawalone pełno programów więc postanowiłem zrobić sobie formata :) zrobiłem i właśnie tutaj mam problem przed formatem wifi działało bez zarzutów . a teraz nie działa . Niby się połącza przez wifi , sygnał jest bardzo dobry lecz nie działa mi wgl przeglądarka . Wyświetla się tylko przy zegarku ikonka komputera który się przesuwa , gdy kliknę na napraw , najpierw się wyłącza włącza i dochodzi do Odnawianie adresu IP i wyskakuje błąd że nie można odnowić ip . Gdy nie kliknę "napraw" to po najechaniu na ikonke komputera koło zegarka jest tam napisane " sygnał bardzo dobry i stan : łączenie stron sieciowych czy jakoś tak . i nic dalej się nie dzieje . Po wejścu w menager urządzeń gdy wchodzę w ethernet jest tam też napisane że brak zainsalowanego sterownika . i ostatnia rzecz , gdy podłączę internet do laptopa poprzez kabel z internetem radiowym też również dzieje się to samo co do sieci bezprzewodowej . Moja karta sieciowa to Intel . Proszę o szybką pomoc jakieś linki do sterowników

( Jeszcze coś gdy przed formatem wchodziłem w połącz z było tam coś takiego jak wirelines czy coś takiego a gdy teraz instalowałem stery z strony hp mam połączenie interetowe i nic nie działa .)
  • Level 30  
    Wejdź w menadżer urządzeń i sprawdź czy masz wszystkie sterowniki .
  • Level 42  
    Marek789PKN wrote:
    Proszę o szybką pomoc jakieś linki do sterowników...

A producent swój support wyłączył ?
    Support HP
  • Level 7  
    No własnie nie mam tego kontrolera ethernet . a sterowniki chciałem połączyć się przez neta i zaaktualizować ale po próbie pisze "nie można znalezc sterowników" .
  • Moderator of Networks, Internet
    Skoro nie ma połączenia z internetem, to jak mają się "wynaleźć" sterowniki z sieci? Odpowiednie pakiety można pobrać ręcznie, na innym komputerze...