Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Najprostszy tablet do Auta zamiast nawigacji?

26 Mar 2014 17:20 5301 15
  • Poziom 13  
    Witam! Szukam kupić tablet z GPS zeby wgrać automapę i dobrze działała. Chodzi o najprostszy wygodny i szybki nie drogi. Chodzi o markę i model.
  • Warunkowo odblokowany
    xmucekx napisał:
    Witam! Szukam kupić tablet z GPS zeby wgrać automapę i dobrze działała. Chodzi o najprostszy wygodny i szybki nie drogi. Chodzi o markę i model.

Na tabletach najczęściej jest Android. AutoMapa na androidzie to porażka. Spaprali po prostu interfejs.
  • Poziom 13  
    To mówisz ze już lepiej nawigację? do 200zł?
  • Poziom 28  
    Za 200 i tak nie znalazłbyś dobrego tabletu z gpsem. Ja testuje della venue 7 jako nawigację w aucie i działa dobrze. Korzystam z automapy i jakoś nie narzekam na nią.
  • Poziom 13  
    A najtańszy tablet z gpsem to jaki mozna kupic??
  • Warunkowo odblokowany
    Zenek1988 napisał:
    Ja testuje della venue 7 jako nawigację w aucie i działa dobrze. Korzystam z automapy i jakoś nie narzekam na nią.

Sama AutoMapa działa prawidłowo na androidzie. Nie podoba Mi się tylko interfejs. Nie mógł być taki jak na Win CE? Okrojony totalnie.
  • Poziom 24  
    Ja mam odblokowanego Larka 43.3 którego kupiłem chyba za 170-190zł i wgraną automapę i działa idealnie.
  • Poziom 13  
    A jaki najlepszy Lark jest do automapy?
  • Poziom 24  
    Każdy będzie działał z Automapą. Najlepiej sobie kup odrazu odblokowanego. Na allegro widzę taki sam jak mój 43.3 za 150zł. Chociaż są już nowsze wersje 50.9 ale jak masz używać go jako nośnika do automapy to nie ma po co kupować lepszego. Bo i tak automapę można odświeżyć.
  • Poziom 13  
    Zastanawiam się nad LARK FreeBird 50.3 a LARK FreeBird 43.3 który najlepiej wybrać??? Bede uzywał tylko automapę POLSKI
  • Poziom 24  
    Nie ma tu wielkiej różnicy. 50.3 (5 cali) ma większy ekran od 43.3 (4,3cala) - jak same numerację mówią za siebie. Obie chyba pracują na Windows 5.0 CE
  • Poziom 13  
    43.3 jest tansza od 50.3 a tylko patrze ze 50.3 większa ale tez duzy ekran w aucie to nie za wygodnie...
  • Poziom 24  
    Mnie osobiście 43.3 wystarczy, zwłaszcza że Hołowczyc mi mówi gdzie mam skręcić. I rzadko patrzę na ekran.
  • Poziom 21  
    Zenek1988 napisał:
    Ja testuje della venue 7 jako nawigację w aucie i działa dobrze. Korzystam z automapy i jakoś nie narzekam na nią.

Myślę nad zakupem tego della, również jako nawigacji. Ale czytałem że automapa nie obsługuje atoma w tym tablecie?
    Jaki uchwyt dokupiłeś?
    Myślałem także nad asus memo pad 7 HD ale ten jest cięższy od dela o kilkadziesiąt gram i obawiam się o trzymanie na uniwersalnym uchwycie.
  • Poziom 28  
    Automapa działa bezproblemowo na dellu. Bardzo szybko łapie zasięg nawet przy kiepskiej pogodzie choć czasami zdąża się jej stracić zasięg na parę sekund. Ale zdążyło mi się to jak naradzie tylko raz i to przy kiepskiej pogodzie. Co do uchwytu to korzystam z art ax-01. Trochę trzęsie na dziurach ale trzyma się mocno i nie ma obawy że odpadnie.
  • Poziom 21  
    Zakupiłem dell venue 7, działanie rewelacja.

@Zenek1988
    Jak montujesz tablet? zasilaniem do góry czy na dół?
    Łapki nie zasłaniają głośności lub gniazda ładowania?