Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Głośniki A4 Tech Evo S600, uszkodzony pilot.

Matijasx 26 Mar 2014 19:35 1197 4
Automation24
 • #1
  Matijasx
  Level 12  
  Witam mam taki problem: Niedawno kupiłem głośniki a4 tech evo s600 oczywiście w zestawie jest też jeden pilot. Który uległ zniszczeniu (pękł na pół) . Na stronie producenta nie ma ich w sprzedaży. Pisałem do nich na emaila niestety nie prowadzą sprzedaży pilotów.
  Moje pytanie jest takie czy da się w jakiś sposób zaprogramować inny pilot (np tzw uniwersalny) tak aby mógł regulować basy, treble eq itp???
 • Automation24
 • #2
  Sanjose
  Level 31  
  Z pilotem uniwersalnym może być problem, ponieważ są one produkowane w celu zastąpienia pilotów sprzętu typu, kino domowe, amplitunery, telewizory a nie komputerowe brzęczyki.
  Możesz kupić jakiś najtańszy pilot i spróbować, może się uda.
  PS: Co spowodowało połamanie pilota na pół? ;)

  To samo jest w przypadku głośników firmy Microlab, regulacja funkcji typu 3D Sound, barwa tonów wysokich i niskich jest możliwa tylko z pilota, coś mi mówi, że większość dzisiejszych wynalazków klepie jedna firma, tyle że logo inne jest...
 • Automation24
 • #3
  Matijasx
  Level 12  
  pilot jest taki sam jak od np transmitera. Nie fortunny wypadek spowodował jego złamanie. Na forum znalazłem jak koleś zrobił w Geniusach 5.1 osobny pilot. Moje głośniki mają odbiornik tylko pozostaje kwestia ustawienia ich.
 • #4
  KOCUREK1970
  Network and Internet specialist
  Matijasx wrote:
  Moje pytanie jest takie czy da się w jakiś sposób zaprogramować inny pilot

  Spróbuj z Elmakiem, Logitech Harmony.....
 • #5
  Matijasx
  Level 12  
  te dwie firmy mają piloty po połowie ceny samych głośników więc jeśli nie uda mi się skombinować tańszego odpowiednika po prostu kupie wzmacniacz :D
  Ale dzięki za info