Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchnia gazowo-elektryczna Mastercook prośba o identyfikację typu

paulusadrianus 26 Mar 2014 19:57 11991 4
  • #1 26 Mar 2014 19:57
    paulusadrianus
    Poziom 2  

Bardzo proszę o identyfikację typu kuchni. Kupiłem mieszkanie z kuchnią. Poprzednia właścicielka nie zachowała jakiejkolwiek dokumentacji. Muszę kupić części zamienne, ale do tego potrzebny jest typ. Kuchnia ma elektryczny zapalnik i termoobieg.
    PS. Proszę nie pisać o szukaniu tabliczki znamionowej z tyłu, z przodu, z boku szuflady, pod szufladą etc., bo jej po prostu nie ma. Kuchnia gazowo-elektryczna Mastercook prośba o identyfikację typu Kuchnia gazowo-elektryczna Mastercook prośba o identyfikację typu

4 4
  • #2 26 Mar 2014 21:15
    viiking
    Poziom 25  

Zacznijmy od tego jakie części potrzebujesz wiele z nich jest uniwersalnego zastosowania.

3
  • #3 26 Mar 2014 21:31
    paulusadrianus
    Poziom 2  

Dookoła pokrętła termostatu i pokrętła funkcji piekarnika są takie "obręcze", które w wyniku mycia zostały kompletnie starte. W związku z tym nie wiem jak ustawić daną temperaturę i funkcję piekarnika. Obręcz termostatu rzeczywiście może być uniwersalna, ale obręcz pokrętła funkcji piekarnika jest ściśle związana z typem piekarnika i jego funkcjonalnościami.
    Poza tym chciałbym znaleźć i zapoznać się z treścią instrukcji obsługi.

5
  • #4 26 Mar 2014 23:23
    viiking
    Poziom 25  

Jest to kuchnia typ 3400 z linii Elegance. A jeśli chodzi o oznaczenia termostatu to od 50 do 250 a funkcje piekarnika chyb a 6-pozycji, jeśli tak to zdobądź taki które wejdą Ci pod pokrętło funkcje nie zmieniały się w zależności od modelu tylko od ilości pozycji.

3
  • #5 06 Kwi 2014 19:38
    paulusadrianus
    Poziom 2  

Tak, to rzeczywiście typ 3400. Dzięki tej podpowiedzi ustaliłem, że jest to model 3468 DYN i mam już instrukcję obsługi. Podziękowania.

3