Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC 8s - Telefon zjada pamięć

26 Mar 2014 20:14 2841 14
  • Poziom 11  
    Witam serdecznie. Mam poważny problem z telefonem htc 8s. Otóż telefon zjada pamięć. Mam kartę pamięci ale pamięć telefonu bardzo szybko ubywa. Pomaga tylko restart do ustawień fabrycznych, ale tylko na miesiąc. A więc mam w telefonie aplikację Facebook, Speedtest, i Youtube. Żadnych gier. Po około miesiącu pamięć w telefonie jest pełna.w między czasie zrobie kilka zdjęć, wszystko zapisuje się na karcie pamięci. A jednak coś zjada pamięć i co chwila komunikat że pamięć pełna. Mam już dość tego telefonu. Pomóżcie co to może być?
  • Poziom 28  
    Też mam ten telefon oraz ten sam problem.Ja usuwam aplikacje po czym na nowo je instaluje oraz usuwam mu pliki tymczasowe.
  • Poziom 11  
    Jak usunac te pliki? Moglbys mi pomoc? Przez 3 aplikacje zjada tak szybko pamiec? Przepraszam za brak znakow interpunkcyjnych ale pisze z telefonu.
  • Poziom 29  
    To bolączka tego modelu. Z tego co pamiętam jest jakaś systemowa aplikacja do oczyszczania pamięci
  • Poziom 17  
    Może aplikacja - MemoryUp Professional Polska Wersja v.3.00
  • Poziom 28  
    Htc 8s ma windows phona.Nie ma takiej aplikacji w sklepie.
  • Poziom 11  
    Już rozwiązałem problem. Telefon pobiera aktualizację na telefon. Zaktualizowałem go i pamięć powróciła, niestety tylko ponad 600 mb ale zawsze to coś. Zobaczymy co będzie dalej
  • Poziom 28  
    Ja mam tylko 400mb teraz,a mam podobne programy + 4 gierki :D Słyszałeś,że w kwietniu dostaniemy aktualizacje ?
  • Poziom 11  
    Nie, nie slyszalem. Poszperam w necie na ten temat i dowiem sie co i jak. A do jakiej wersji bedzie aktualizacja? U mnie jest teraz prawie 700mb wolnego, ale jak robie zdjecie, ktore zapisuje sie na karcie to pobiera pamiec z karty i telefonu. Dziwne. Cholera jasna jeszcze dzis rozbilem ekran. CO ZA DZIEN!!!
  • Poziom 28  
    W sensie dotyk rozbiłeś,czy ekran wylałeś? Bo ja w swoim to mam ekran wylany,ale da sie z niego normalnie patrzeć.Aktualizacja będzie prawdopodobnie do 8.1.
  • Poziom 25  
    W kwietniu pojawi się wersja dla deweloperów WP8.1 (każdy może ją zainstalować jak zakombinuje). Będzie wtedy możliwość instalowania aplikacji na karcie MicroSD (oczywiście, jeśli aplikacji nie będzie miała tego zablokowanego)
  • Poziom 28  
    A dla tych normalnych kiedy? Jakim programem będzie się dało wgrać wiesz może?
  • Poziom 25  
    Dokładny opis jak zrobić sobie konto deweleporskie znajdziesz m.in. na windowsmania.pl
    W skrócie - zakładasz konto deweloperskie, łączysz z telefon, instalujesz na telefonie "Preview for Developers", aktywujesz telefon w tej usłudze i czekasz na aktualizację po WiFi.

Dla "normalnych" pewnie nie dalej jak 3 miesiące po deweloperce. Duże szanse, ze jeszcze w czasie kalendarzowej wiosny, bo WP8.1 jest nazywany Spring Update
  • Poziom 25  
    A co ma Preview do konta developerskiego? Pytam bo na naszym forum takich bredni nie ma i się dziwię. Instalować Preview można bez developerki
  • Poziom 25  
    Może nie doczytałem dokładnie (czasem mi się to zdarza) ale zawsze uważałem że Preview for Developers czyli nazwa tego programu mówi sama za siebie. Oczywiście jeśli się myle to sorki. Czyli z mojej rozpiski wywalamy punkt o tworzeniu konta dewelopera i reszta bez zmian.

Zresztą po to odesłałem na windowsmanie, żeby tam każdy mógł dokładniej doczytać.

Dodano po 14 [minuty]:

Cytat:
    IMPORTANT REQUIREMENTS AND NOTES:

? You must meet one of the following three requirements: (a) have an active Windows Phone Dev Center account; (b) have an active App Studio account; OR (c) be running a registered developer device (?dev unlocked? phone)

warunki instalacji wersji Preview - dwa pierwsze to praktycznie posiadanie deweloperki, a żeby spełnić ostatni trzeba mieć dostęp do kogoś z kontem deweloperskim. Zresztą chętni na WP 8.1 tutaj znajdą wszystko co potrzebne - http://www.windowsmania.pl/dyskusja-ogolna-17...-naszych-urzadzeniach-problemy-dyskusja-6487/