Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie sprzętu pioneer VSX-922K i Taga Harmony tav-606 v3

newpecore 26 Mar 2014 21:44 2781 3
  • #1 26 Mar 2014 21:44
    newpecore
    Poziom 10  

Witam

Kupiłem wzmacniacz pioneer VSX-922K i do tego zestaw kolumn Taga Harmony TAV-606 v3. Wiem że to podstawy ale chciałbym żeby ktoś mi wytłumaczył krok po kroku dokładnie co muszę kupić, tzn jakie okablowanie, wtyki itp i jak to skalibrować, co poustawiać i jak to zrobić żeby to razem grało. Dziękuje za wszelkie porady. :)

1 3
  • Sklep HeluKabel
  • #2 27 Mar 2014 01:01
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

newpecore napisał:
    Kupiłem wzmacniacz pioneer VSX-922K

To nie wzmacniacz, tylko amplituner (taki szczegół).
    newpecore napisał:
    zestaw kolumn Taga Harmony TAV-606 v3. Wiem że to podstawy ale chciałbym żeby ktoś mi wytłumaczył krok po kroku dokładnie co muszę kupić, tzn jakie okablowanie, wtyki itp i jak to skalibrować, co poustawiać i jak to zrobić żeby to razem grało

Przecież w manualu do tego kina masz wszystko opisane.
    Wystarczy przeczytać....?!.

0
  • Sklep HeluKabel
  • #3 27 Mar 2014 17:58
    k52
    Poziom 32  

Policz ile metrów kabla głośnikowego potrzebujesz, dodaj 4 metry i kup to starczy i nie zabraknie :). Pewnie kabel hdmi do dvd się przyda i drugi hdmi z amplitunera do tv . Kabel optyczny z tv do amplitunera bo tv wysyła sygnał audio tylko tak. Jakiś RCA ekranowany do odtwarzacza cd ? Kabel internetowy, bo ten model ma chyba dodatkowo radio internetowe .
    Kalibracja ustawienia mikrofonem jest w menu na ekranie tv, instrukcja też jest w książeczce ok napisana .

Ciężko zgadywać co masz w domu i chcesz podłączyć, tam jest z 20 wejść przecież.

0
  • #4 27 Mar 2014 19:23
    Pablo1964
    Moderator

Proszę napisać, co jest niezrozumiałe w instrukcji obsługi amplitunera?

0