Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DLINK 930L - Nie mogę skonfigurować opcji FTP i mail w ustawieniach kamerki IP

wlodarek1 27 Mar 2014 14:16 738 2
  • #1 27 Mar 2014 14:16
    wlodarek1
    Poziom 14  

Proszę o pomoc w takiej sprawie ; kilka dni temu kupiłem kamerkę IP - model
    DLINK DSC 930L , działa ona prawidłowo , nie mogę tylko skonfigurować w niej opcji powiadamiania na FTP lub MAIL .
    FTP to dla mnie dysk USB podpięty do routera .
    W przeglądarce po wpisaniu ; ftp://192.168.1.2/ otwiera się prawidłowo widok folderów na dysku USB .
    Gdy tak samo próbuję skonfigurować opcje powiadamiania na FTP w ustawieniach kamerki IP i kliknę na test przesyłania pliku mam tylko odpowiedź ; INVALID FTP SETTINGS . Może kto ma podobną kamerkę IP i wie jak poprawnie ustawić powiadamianie o ruchu na FTP , gdy FTP jest na dysku podpiętym do routera .
    Z góry dzięki za pomoc .

• #2 28 Mar 2014 14:41
    Sarol
    Poziom 1  

Usługę wykrywania ruchu konfiguruje się tak jak na screenie poniżej:

Powiadomienia o ruchu wysyłane na ftp konfiguruje się jak w screenie poniżej (adres 192.168.1.1 trzeba zamienić na 192.168.1.2, w polu Path wpisuje się folder na jaki maja być zapisywane zdjęcia):

Powiadomienia o ruchu wysyłane na email konfiguruje się jak w screenie poniżej (przykład dotyczy konfiguracji poczty na onecie):

Pozdrawiam :)

• #3 28 Mar 2014 15:58
    wlodarek1
    Poziom 14  

Dzięki SAROL za poradę :D
    Zrobiłem przed chwilą próbę i cóż ; najpierw kliknąłem na SAVE SETTINGS u góry a dopiero potem na TEST na dole . I test poszedł od razu :D
    A do tej pory najpierw klikałem na SAVE SETTINGS na dole a potem na TEST i nic nie wychodziło :cry: Kiedy więc się powinno klikać na save settings u góry a kiedy na save settings na dole :?:
    Ale jest nowy problem ; nie chce się uruchomić wtyczka javy na windows 7

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME