Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG L5 II - problem z ładowaniem

27 Mar 2014 15:52 1761 2
 • Poziom 9  
  Słuchajcie. Mam taki problem. Nabyłem w takich dość dziwnych okolicznościach telefon za nieduże pieniądze ;) Ale co z tego? Kupiłem do niego nową baterie, bo nie chciał wystartować. Włożyłem? Działa! Ale co? Taka metalowa osłonka jakiegoś układu nagrzewa się do tego stopnia, że dosłownie jajka można na niej smażyć. Mało tego... Po podłączeniu do ładowarki telefon dalej jest gorący. Wskaźnik ładowania co prawda pracuje...ale w baterii w ogóle nie wzrasta wskaźnik ładowania. Przypominam, że ten układ nadal jest gorący. Testowane na kilku bateriach i ładowarkach. A sam ten układ znajduje się w tym miejscu, gdzie wsuwamy kartę pamięci. Co może być tego przyczyną?
 • Poziom 33  
  Możliwe że telefon jest uszkodzony. Telefon podejrzewam się nie włącza?
 • Poziom 9  
  Telefon bez problemu się uruchamia. Wszystko działa bez zarzutu. Śmiga jak trzeba.. Ale jest taki gorący, że w dłoni nie da się go utrzymać. No i nie ładuje.
  Mogę jeszcze dodać, że po rozebraniu na części pierwsze nie widać nigdzie oznak zalania ani żadnego przepalenia. Pomocy, bo fajny telefonik, a płyty głównej do niego nowej raczej za nieduże pieniądze nie kupię. :P