Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 323f - Czy warto kupic?

budiet1 27 Mar 2014 21:19 1776 3
  • #1 27 Mar 2014 21:19
    budiet1
    Poziom 8  

Witam. Myśle nad kupnem Mazdy 323f rok 94-97. Wiem ze musze patrzeć na blachę ale zastanawiaja mnie duze przebiegi tych mazd, mam kilka upatrzonych ale o przebiegach ponad 300 tys jest pare o przebiegach tez około 200 ale bardzo mało, chce auto w gazie, widziałem ze niektóre maja 2-3 letnia instalacje czyli nie wiele zrobione na gazie, kwote jaka chce dac za auto to 3-4 tys. Martwi mnie ten przebieg czy nie bd trzeba robic remontu silnika zaraz po kupnie, pozdrawiam i prosze o opinie posiadaczy na jej temat, spalanie itp.

0 3
  • #3 27 Mar 2014 22:58
    chojinka
    Poziom 27  

Odpalasz mazdę na zimno i słuchasz silniczka. obserwujesz wycieki i rdzę. jak kawałki auta nie zostają w ręku a silnik nie był myty i jest w miarę w dobrym stanie to pozostaje kwestia czy dojedziesz autem do domu, dlatego przejedz się nim przed kupnem, najlepiej z kolegą który ma auto i dobre ucho. silnik wytrzyma bez problemu ponad 300tyś bo sam to sprawdziłem a części są tanie o ile nie będziesz kupował w ASO...
    to dobre auto.

0
  • #4 29 Mar 2014 23:56
    andrzej lukaszewicz
    Poziom 39  

budiet1 napisał:
    ale zastanawiaja mnie duze przebiegi tych mazd, mam kilka upatrzonych ale o przebiegach ponad 300 tys jest pare o przebiegach tez około 200

Co Cię zastanawia w 17-20 letnim aucie - przebieg? Średni w benzynie optymistyczne trzeba liczyć 15-20 tys. km /rok.

0