Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Corsa - Odpalenie silnika bez pilota autoalarmu

27 Mar 2014 22:05 1905 10
  • Poziom 9  
    Witam,
    Jak wyglada mozliwosc odpalenia Opla Corsy rocznik 97 z wlaczonym autolarmem bez pilota? Po otworzeniu drzwi z kluczyka nie chce odpalic sie silnik do tego zaczynaja migac wszystkie kierunkowskazy (najprawdopodbniej wlacza sie alarm - alarm dzwiekowy mam wylaczony dlatego sie tylko domyslam).
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 10  
    alarm orginał czy dokładany
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 9  
    Fabryczny, auto nie bylo kupowane w Polsce.
  • Poziom 9  
    Slyszalem ze w niektorych samochoda bezpilotowy alarm mozna obejsc dotykajac reka w jakims miejscu przy desce rozdzielczej przy uruchamianiu silnika ale rozumiem ze to bajki? A odlaczenie bezpiecznika cos da?
  • Poziom 9  
    No niestety tez tego nie wiem... ;/ Moze w miedzyczasie znajdzie sie na forum jakis posiadacz Corsy z taką wiedzą.
    A jak wyglada sprawa dorobienia pilota jesli zostal zgubiony a nie ma zapasowego? Jest na to jakis szybki sposob?
  • Poziom 10  
    Ewentualnie wyciągnij bezpiecznik f38.
  • Poziom 9  
    Bede probowal ale tak czy inaczej czeka mnie wymiana autoalarmu. Czy mozecie mi cos doradzic co wybrac i jak to w ogole przebiega? Znajomy polecil zakup nowego autoalarmu silicon ~200 zł. Czy da sie jeszcze jakos uratowac ten stary (dorobic pilot nie majac certyfikatu)? Co mam w ogole teraz zrobic. ;/
  • Warunkowo odblokowany
    Nie wiem czasem czy złącze X7 nie jest uzbrajaniem i rozbrajaniem alarmu poprzez centralny, jeśli tak to może by wystarczyło podpiąć się tam zwykłym uniwersalnym sterownikiem do centralnego na pilota.