Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowniki płyty głównej.

28 Mar 2014 14:26 822 13
  • Poziom 7  
    Witam jestem nowy tutaj na forum i mam do was pytanie czy gdy odinstaluje sterowniki płyty głównej i je ponownie zainstaluje czy może to się też równać ze skasowaniem biosu. Bardzo proszę o odpowiedź.
  • Poziom 42  
    Nie. Nie ma możliwości.
  • Poziom 7  
    Czyli nie da się przez to skasować biosu i można śmiało zrobić reinstal sterowników ?.
  • Poziom 42  
    sPeRaCz.PL napisał:
    Nie.
  • Poziom 30  
    Absolutnie nie, bios to co innego sterowniki to co innego, ale musisz sprawdzić czy sterowniki są pod twoja płytę główna.
  • Poziom 7  
    Gdy goście z serwisu składali mi pc-eta to instalowali wszystkie sterowniki itd... na monitorze kwadratowym o małej rozdzielczości i niestety przy niektórych grach mam menu na pół ekranu.
  • Poziom 30  
    Musisz pisać dokładnie,jaki problem jaki sprzęt masz jaki to ekran marka itp..nic nam nie mówi kwadratowy ekran?
  • Poziom 7  
    Posiadam ekran ASUS a w serwisie to nie wiem, płyta główna z gigabyte procesor intel core i3 i karta graficzna amd radeon hd7770. Wejście VGA.
  • Poziom 30  
    Przy niektórych a normalnie monitor ci działał?czy to tylko jak napisałeś niektórych grach.
  • Poziom 7  
    Sterowniki są najnowsze do karty i rozdzielczość ekranu jest dobrze ustawiona tylko tak jak mówię przy włączaniu pc-eta mam menu płyty głównej na pół ekranu i nie wiem czym to jest spowodowane. A i czy da się może ustawić rozdzielczość w biosie czy nie.
  • Poziom 7  
    A czy w ogóle da się zmienić w biosie rozdzielczość, z tego co czytałem to można mieć 640x480 i 1024x768. Jeżeli tak to prosiłbym o wytłumaczenie co i jak.
  • Poziom 43  
    Nie. W Biosie się tego nie ustawia. Podaj dokładnie markę i model monitora oraz karty graficznej.