Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iphone 4 - Wibracja podczas uruchaminia telefonu

28 Mar 2014 19:32 1410 1
 • Poziom 25  
  Trafił do mnie Iphone 4. Rozładował się do zera i nie chciał się uruchomić, oraz nie reagował w żaden sposób na ładowarkę. (prawdopodobnie przez kilka godzin był podpięty do ładowania, bo to nie pierwszy raz i poprzednim razem sam wystartował po kilku godzinach wpięcia do ładowania).

  Żeby telefon uruchomić wystarczyło odpiąć baterię na chwile i wystartował z baterią naładowaną do pełna, ale zauważyłem dziwne zachowanie - podczas startowania telefonu następuje podwójna wibracja zaraz przed pokazaniem się ekranu blokady. W telefonie jest zainstalowany system iOS 7.1. Na innym modelu z tym system taka wibracja nie występuje. Po zresetowaniu do ustawień fabrycznych też tej wibracji nie ma, ale po przywróceniu kopi zapasowej wibracja wraca. Nigdzie w opcjach nie widzę ustawień które zmieniałyby zachowanie wibracji w telefonie. Dla dzwonków wibracja jest wyłączona.

  Można gdzieś znaleźć w ustawieniach miejsce gdzie to zmienić? Jeśli nie to czy ktos się spotkał z taką wibracją?

  Przy okazji - spotkał się ktoś z przypadkiem, że iphone nie startował dopóki nie wyjmie mu się baterii na chwile.

  Telefon podobno nigdy nie rozbierany. Plomby na śrubach są na swoim miejscu, ale śruby w obudowie mają główkę na krzyżaka, a nie na gwiazdkę pięcioramienną.
 • Pomocny post

  Poziom 24  
  Zamiast odpinać baterię mogłeś przytrzymać dłużej razem klawisze home i power - tak z 10 -15 sekund. Potem normalnie go włączyć. Czasem tak iPhone ma że się zawiesi i powyższa kombinacja go "odmrozi".