Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

mazda clarion aux - aux w fabrycznym radio mazdy

zipo4 29 Mar 2014 09:26 7014 4
    zipo4
    Level 2  
    Witam.
    Szukam majstra który się na tym zna i powie mi czy to powinno działać. (czy może zrobić to inaczej ? )
    Wiem,że sporo ludzi szuka takiego rozwiązania,i jest możliwości wlutowania się w płytę główną, np pod AM. Na pierwszy rzut oka widać, że to łatwiejsze rozwiązanie.

Mam nadziej, że przyda się to jeszcze komuś.

mazda clarion aux - aux w fabrycznym radio mazdy mazda clarion aux - aux w fabrycznym radio mazdy mazda clarion aux - aux w fabrycznym radio mazdy mazda clarion aux - aux w fabrycznym radio mazdy
    Terlik5521
    Level 1  
    Chętnie zakupie taką wtyczke
    zipo4
    Level 2  
    możesz sam go zrobić,ostatnie foto, w mojej premacy 2002 rok nie zadziałało, powinno działać w 6
    krzychu223-1988
    Level 9  
    Mi to nie działa mam radio CD bez kaseciaka i próbowałem wszystkiego i przycisk MD/TAPE nie reaguje co trzeba zrobić?
    Będę wdzięczny za pomoc
    hebis
    Level 19  
    Nie będę zakładał nowego tematu.....Chciał bym się dowiedzieć czy idzie podłączyć jakoś sterowanie do smartphone tak jak w słuchawkach że jak nadusi się guzik utwór idzie do przodu ?Podłączyłem aux ale brakuje mi przewijania utworu do przodu z kierownicy.
    Jakieś pomysły?
    A może koś wie gdzie jest wyprowadzony sygnał z kierownicy do wtyczki głównej?