Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

mazda clarion aux - aux w fabrycznym radio mazdy

zipo4 29 Mar 2014 09:26 7422 4
    zipo4
    Level 2  
    Witam.
    Szukam majstra który się na tym zna i powie mi czy to powinno działać. (czy może zrobić to inaczej ? )
    Wiem,że sporo ludzi szuka takiego rozwiązania,i jest możliwości wlutowania się w płytę główną, np pod AM. Na pierwszy rzut oka widać, że to łatwiejsze rozwiązanie.

Mam nadziej, że przyda się to jeszcze komuś.

mazda clarion aux - aux w fabrycznym radio mazdy mazda clarion aux - aux w fabrycznym radio mazdy mazda clarion aux - aux w fabrycznym radio mazdy mazda clarion aux - aux w fabrycznym radio mazdy
    Terlik5521
    Level 1  
    Chętnie zakupie taką wtyczke
    zipo4
    Level 2  
    możesz sam go zrobić,ostatnie foto, w mojej premacy 2002 rok nie zadziałało, powinno działać w 6
    krzychu223-1988
    Level 9  
    Mi to nie działa mam radio CD bez kaseciaka i próbowałem wszystkiego i przycisk MD/TAPE nie reaguje co trzeba zrobić?
    Będę wdzięczny za pomoc
    hebis
    Level 19  
    Nie będę zakładał nowego tematu.....Chciał bym się dowiedzieć czy idzie podłączyć jakoś sterowanie do smartphone tak jak w słuchawkach że jak nadusi się guzik utwór idzie do przodu ?Podłączyłem aux ale brakuje mi przewijania utworu do przodu z kierownicy.
    Jakieś pomysły?
    A może koś wie gdzie jest wyprowadzony sygnał z kierownicy do wtyczki głównej?