Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Splitter podobny do small 2 - Potrzebny wsad

kalafior150 29 Mar 2014 09:50 2040 4
 • #1
  kalafior150
  Level 10  
  Witam,
  posiadam splitter jak na obrazkach, to jest coś podobnego do small 2, wie ktoś co to za splitter i kto jest producentem? Może posiada ktoś wsad do niego?
  Splitter podobny do small 2 - Potrzebny wsad Splitter podobny do small 2 - Potrzebny wsad
 • #2
  35mario1
  Level 26  
  To co posiadasz, to podróbka Smalla. Najlepsze jest to, że oryginalny program do Smalla komunikuje się z tym czymś bez problemu. Można też załadować wsad zarówno do serwera jak i karty. Niestety po załadowaniu wsadami oryginalnymi ani karta ani serwer już nie będą działać. Wsadów dedykowanych do tego cuda raczej nie znajdziesz.
 • #3
  kalafior150
  Level 10  
  Właśnie załadowałem do tego wynalazku serwera jak i kart oprogramowanie do smalla i teraz nie działa. Dziwne jest to, że oprogramowania od smalla ładują się bez problemu, czyli bootloader jest sprawny. Porównywałem schemat smalla i tego splittera jest taki sam, w czym może być różnica w fusbitach atmegi?
 • Helpful post
  #4
  geco
  Level 26  
  Masz tak zwany Splitter LowCost który można zaprogramować wsadami seca jak i conax pod tnk.Niestety mimo przeszukania całego laptopa nie udało mi się znaleźć wsadów do tego splittera.Napisz do P.H.U Saturn do chłopaków na serwis to ci podeślą wsady.
 • #5
  kalafior150
  Level 10  
  Wielkie dzięki Geco zrobiłem tak jak radziłeś napisałem do P.H.U Saturn i otrzymałem wsady.
  Temat zamykam.