Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Splitter podobny do small 2 - Potrzebny wsad

kalafior150 29 Mar 2014 09:50 2040 4
    kalafior150
    Level 10  
    Witam,
    posiadam splitter jak na obrazkach, to jest coś podobnego do small 2, wie ktoś co to za splitter i kto jest producentem? Może posiada ktoś wsad do niego?
    Splitter podobny do small 2 - Potrzebny wsad Splitter podobny do small 2 - Potrzebny wsad
    35mario1
    Level 26  
    To co posiadasz, to podróbka Smalla. Najlepsze jest to, że oryginalny program do Smalla komunikuje się z tym czymś bez problemu. Można też załadować wsad zarówno do serwera jak i karty. Niestety po załadowaniu wsadami oryginalnymi ani karta ani serwer już nie będą działać. Wsadów dedykowanych do tego cuda raczej nie znajdziesz.
    kalafior150
    Level 10  
    Właśnie załadowałem do tego wynalazku serwera jak i kart oprogramowanie do smalla i teraz nie działa. Dziwne jest to, że oprogramowania od smalla ładują się bez problemu, czyli bootloader jest sprawny. Porównywałem schemat smalla i tego splittera jest taki sam, w czym może być różnica w fusbitach atmegi?
  • Helpful post
    geco
    Level 26  
    Masz tak zwany Splitter LowCost który można zaprogramować wsadami seca jak i conax pod tnk.Niestety mimo przeszukania całego laptopa nie udało mi się znaleźć wsadów do tego splittera.Napisz do P.H.U Saturn do chłopaków na serwis to ci podeślą wsady.
    kalafior150
    Level 10  
    Wielkie dzięki Geco zrobiłem tak jak radziłeś napisałem do P.H.U Saturn i otrzymałem wsady.
    Temat zamykam.