Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instrukcje serwisowe skoda

15 Mar 2003 18:25 5451 4
  • Poziom 11  
    witam
    szukam instrukcji serwisowych do vag-a (skody) w szczególnosci chodzi mi o włączenie i wyłączenie pompy wspomagania układu kierowniczego jesli tos chciałby sie podzielic takimi instrukcjami to bede wdzięczny
    pozdr
  • Poziom 15  
    Też mi się tak zrobiło. Elektryczne wspomaganie w Fabii VAG wykrywa jako błąd. Skasowanie błędu wyłącza wspomaganie, no i nie można ukręcić kierownicą. Problem udało mi się jakoś zrobić przy pomocy VAG 26 DOS.
    Udało mi się jakimś cudem, ale też chętnie bym się dowiedział w czym tkwi problem.
    Pozdrowienia.
  • Poziom 11  
    zgadza sie problem w serwisie rozwiązano programem vag 1551 ( dosowy) ale nie sposób było wszystkiego zapamiętać
  • Poziom 12  
    a więc w programie dosowym vag 2.6 na spisie sterowników niema sterownika wspomagania kierownicy, bo gdy program powstał to takiego wspomagania elektrycznego nie było. Servis co jak wyjdzie nowe auto lub sterownik, to dostaje nowy soft do vaga, czy obecnie do vasa ale w starym dosowym vagu, jest możliwość podania oznaczenia sterownika i po tym nastąpi komunikacja z sterownikiem np 01 silnik,17 licznik,08 klimatyzacja itd
    a aby się połączyć z wspomaganiem to wprowadzić 44 bo to jest oznaczenie sterownika wsp. po czym wystaczy skasować błedy i wspomaganie działa
    jednym z takich błedów blokujących wspomaganie jest zapis wypadku a najlepiej mieć VAG-COMa nową wersje tam są obecnie wsystkie sterowniki nawet 76 parkktronika,65 cisnienie w oponach, 19 CAN,55 regulacja zasięgu swiateł
  • Poziom 10  
    Witam
    również potrzebuje instrukcji do octavi 2 rok 2006 przed liftem