Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lifebook C1110D - Fujitsu Siemens Lifebook C1110D - procesor

29 Mar 2014 22:33 1311 10
  • Level 33  
    Witam
    Szukam procesora do tego komputera. Głównie zależy mi na tym by dowiedzieć się jakiego modelu mam szukać.
    Z tego co doczytałem muszę szukać sprzętu pod socket micro PGa-2. Jake max taktowanie uciągnie płyta?
  • Service technician RTV
    Fujitsu Siemens Lifebook C1110D to seria .
    Pod jaki model szukasz ?

W 90% były pod Pentium4 , Socket 479

Quote:
    Platforma Quanta EF4 DA0EF4MB8E3 Rev:?
    PC87570, PC87393f, VT8233, CX20468-21, ....

Link+popatrz

Matryca CHI MEI N141X5

Lifebook C1110D - Fujitsu Siemens Lifebook C1110D - procesor
  • Service technician RTV
    Przecież to most South
    -
    Quote:
    Intel FW82801DBM SL6DN.
  • Level 33  
    Faktycznie. Zasadniczo z tego co znalazłem dziś to procesor Pentium Mobile M 1,73GHz SL7SA powinien pasować. Na starym też mam oznaczenie "SL7SA".
  • Level 22  
    actin wrote:
    mam oznaczenie "SL7SA".

Jeśli w oryginale jest taki procesor jak napisałeś to pasować będą wszystkie z tych list:
    http://ark.intel.com/pl/products/codename/2643/Dothan
    http://ark.intel.com/pl/products/series/20865/Intel-Pentium-M-Processor-700-Series

A na procesorze SL7SA laptop pracuje? Chcesz zamontować szybszy procesor? Jeśli lapek chodzi to podaj chipset - program CPU-z, zakładka Mainboard.
  • Level 33  
    Właśnie jest problem, gdy wkładam procesor komputer się wyłącza. Stawiam na jego uszkodzenie.
  • Level 22  
    actin wrote:
    Właśnie jest problem, gdy wkładam procesor komputer się wyłącza. Stawiam na jego uszkodzenie.

To nie masz co kombinować, kupić najtańszy pasujący, przetestować i dalej dopiero bawić się w "podnoszenie wydajności".

Gratis mogę oddać dwa procesory, jeden na rdzeniu Banias drugi Dothan. Podstawisz, przetestujesz będzie dużo więcej wiadomo.
  • Level 33  
    Winny okazał się procesor. Koszt naprawy - 9 zł. za używkę.