Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lifebook C1110D - Fujitsu Siemens Lifebook C1110D - procesor

29 Mar 2014 22:33 1227 10
  • Poziom 33  
    Witam
    Szukam procesora do tego komputera. Głównie zależy mi na tym by dowiedzieć się jakiego modelu mam szukać.
    Z tego co doczytałem muszę szukać sprzętu pod socket micro PGa-2. Jake max taktowanie uciągnie płyta?
  • Spec od monitorów
    Fujitsu Siemens Lifebook C1110D to seria .
    Pod jaki model szukasz ?

W 90% były pod Pentium4 , Socket 479

Cytat:
    Platforma Quanta EF4 DA0EF4MB8E3 Rev:?
    PC87570, PC87393f, VT8233, CX20468-21, ....

Link+popatrz

Matryca CHI MEI N141X5

Lifebook C1110D - Fujitsu Siemens Lifebook C1110D - procesor
  • Poziom 33  
    Chipset SL6DN.
  • Poziom 33  
    Chipset SL6DN.
  • Spec od monitorów
    Przecież to most South
    -
    Cytat:
    Intel FW82801DBM SL6DN.
  • Poziom 33  
    Faktycznie. Zasadniczo z tego co znalazłem dziś to procesor Pentium Mobile M 1,73GHz SL7SA powinien pasować. Na starym też mam oznaczenie "SL7SA".
  • Poziom 22  
    actin napisał:
    mam oznaczenie "SL7SA".

Jeśli w oryginale jest taki procesor jak napisałeś to pasować będą wszystkie z tych list:
    http://ark.intel.com/pl/products/codename/2643/Dothan
    http://ark.intel.com/pl/products/series/20865/Intel-Pentium-M-Processor-700-Series

A na procesorze SL7SA laptop pracuje? Chcesz zamontować szybszy procesor? Jeśli lapek chodzi to podaj chipset - program CPU-z, zakładka Mainboard.
  • Poziom 33  
    Właśnie jest problem, gdy wkładam procesor komputer się wyłącza. Stawiam na jego uszkodzenie.
  • Poziom 22  
    actin napisał:
    Właśnie jest problem, gdy wkładam procesor komputer się wyłącza. Stawiam na jego uszkodzenie.

To nie masz co kombinować, kupić najtańszy pasujący, przetestować i dalej dopiero bawić się w "podnoszenie wydajności".

Gratis mogę oddać dwa procesory, jeden na rdzeniu Banias drugi Dothan. Podstawisz, przetestujesz będzie dużo więcej wiadomo.
  • Poziom 33  
    Winny okazał się procesor. Koszt naprawy - 9 zł. za używkę.