logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Alfa Romeo 156! Zapytanie o podłączenie telefonu do radia.

bartek1015 29 Mar 2014 23:04 5868 2
REKLAMA
  • #1 13456913
    bartek1015
    Poziom 2  
    Witam!!

    Mam Alfe Romeo 156 z fabrycznym radiem z 2003r. Mam pytanie czy istnieje możliwośc podłączenia telefonu do radia? Koło gniazda zapalniczki wystaje kabelek z koncówka Jack 3.5mm. Próbowałem go podłączać do telefonu jednak miałem tylko komunikat w telefonie że podłaczone zostały słuchawki, gdy chciałem puścic muzykę nie była ona słyszalna-leciało dalej radio. Byłem z tym problemem u elektryka który powiedział że ten kabelek jest podłączony do radia i abym spróbował wejść w tryb AUX jednak nie wiem czy go posiadam i gdzie się go włącza. Próbowałem szperać w menu radia jest napis : "Phone" jednak jedyną opcją po kliknięciu było pogłośnienie lub wyciszenie a efekt był taki sam zero dzwieku z telefonu. Proszę o pilną pomoc ponieważ jestem zielony w tych sprawach.
  • REKLAMA
  • #2 13457267
    pioart
    Poziom 38  
    Przycisk SRC nie przełącza źródła dzwięku? "PHONE" to funkcja wyciszania odbiornika podczas rozmowy telefonicznej i przy podłączonym zestawie HF załącza się autonatycznie, ale można też ręcznie. To że podłączasz telefon jako źródło nie znaczy, że na wyświetlaczu ma byc napis telefon.
  • #3 13457746
    bartek1015
    Poziom 2  
    Przycisk SRC przełączał jedynie na cd lub normalne radio. Znalazłem już rozwiązanie na YT a jest ono bardzo proste : wylączyć radio po czym przytrzymując przycisk SRC wlączyć go i pojawi się napis CHANGER i wszystko normalnie leci z telefonu.
REKLAMA