Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC HD 2 - Reinstalacja Wadliwego Androida

Adamus_1991 30 Mar 2014 12:27 1035 4
  • #1 30 Mar 2014 12:27
    Adamus_1991
    Poziom 7  

Witam

Od niedawna jestem posiadaczem Htc Hd 2 , problemy zaczęły pojawiać się gdy został wgrany android w serwisie telefon dziwnie się zachowuje tzn ładuje baterie kiedy mu się podoba jak się rozładuje to już wcale nie chce ładować , aplikacje same giną z karty sd , robi się czarny ekran , oraz czasem zawiesza się w ten sposób że klikanie na ikony wcale nie reaguje , youtube nie działa .Wersja androida 4.0.4 jakiś team kang czy coś takiego.

Bardzo prosił bym o jakieś wskazówki jak usunąć tego androida i czy istnieje stabilna wersja bez takowych błędów

0 4
  • #2 30 Mar 2014 15:02
    krzywaj
    Poziom 25  

Tu masz instrukcję wgrywania stochowego romu -> http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NMpVasoIGr4 zacznij od tego. Jesli tez będzie problem z łądowaniem to wtedy jest to problem sprzętowy, a nie softowy.

Tu masz skarbnice wiedzy na temat softów i sposobów na modyfikacje -> http://forum.xda-developers.com/htc-hd2

Jeśli chodzi o androida to szukaj Cyanogen Mod i MiUI. one dobrze działają na HD2

0
  • #3 30 Mar 2014 16:25
    Adamus_1991
    Poziom 7  

Dzięki za pomoc ale ja mam już wgranego Androida a ta instrukcja jest do Windows mobile :P A ja chce przeinstalować starego usunąć i wgrać nowego

0
  • #4 30 Mar 2014 17:19
    krzywaj
    Poziom 25  

Ale żaden android nie jest oficjalny na HD2, więc jeśli pojawi sie problem na innym androidzie, to nie będziesz wiedział, czy to wina samego softu, czy sprzętu. Wgraj Windowsa, przetestuj i wtedy wrzucaj Androida.
    Wszystko co potrzebne znajdziesz w linkach powyżej, chyba, ze nie radzisz sobie z angielskim to obczaj forum.android.com.pl .

Jak już wspomniałem. Softy szukaj CyanogenMod i MiUI.

0
  • #5 01 Kwi 2014 19:30
    Adamus_1991
    Poziom 7  

Wgrałem jakiegoś innego androida znalezionego na pewnym forum i też okazał się wadliwy na windows wszystko działa i ładowanie i youtube może ktoś wrzuci linka do sprawdzonego romu gdzie wszystko działa jak należy ?? Czytałem również że cyanomogenMod będzie najlepszy ale czy youtube bedzie na nim działać ??

0