Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ACER LCD G245H bd/Orange TV m - Połączenie dekodera satelitarnego z monitorem k

tomssson 30 Mar 2014 13:53 1056 1
  • #1 30 Mar 2014 13:53
    tomssson
    Poziom 8  

Witam !

Chciałbym połączyć monitor ACER LCD G245H bd (DVI-D, VGA) z dekoderem satelitarnym Orange TV model UHD88(SCART,HDMI). Po połączeniu urządzeń kablem DVI/HDMI nie wyświetla wizji. Pytanie dlaczego?

Jednak jeśli podłącze monitor do dekodera UPC (Thomson) tym samym przewodem wszystko ładnie działa telewizja jest wyświetlana.
    Pytanie czym się różnią dekodery i dlaczego w pierwszej opcji to nie chce działać i czy można coś dokupić żeby działało?

Dodam ze komputer jest wyposażony w kartę WinFast DTV 1800H może tu jest
    jakieś rozwiązanie? (chodzi o możliwość podłączenia dekodera przez tą kartę).

Kontaktowałem się z orange. Z ich strony pada jedna prosta odpowiedź "nie wiem".

Pozdrawiam

0 1
  • #2 30 Mar 2014 19:12
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

tomssson napisał:
    Pytanie czym się różnią dekodery

Wszystkim.
    UPC to kablówka, Orange to platforma satelitarna...
    tomssson napisał:
    dlaczego w pierwszej opcji to nie chce działać

Nikt tutaj wróżką nie jest.
    dekoder sprawdzony pod innym tv?.
    Jaka rozdzielczość jest ustawiona na dekoderze Orange, jaką maksymalną rozdzielczość obsługuje ten tv, jaka maksymalna rozdzielczość ustawiona jest na dekoderze UPC?.
    tomssson napisał:
    Dodam ze komputer jest wyposażony w kartę WinFast DTV 1800H może tu jest
    jakieś rozwiązanie? (chodzi o możliwość podłączenia dekodera przez tą kartę).

A karta ta posiada wejście i wyjście na HDMI?.
    tomssson napisał:
    Kontaktowałem się z orange. Z ich strony pada jedna prosta odpowiedź "nie wiem".

Pozdrawiam

Prawidłowa, i bardzo dobra odpowiedz, bo jeśli IM zadałeś pytania w taki sam sposób jak nam, to ja na miejscu konsultanta, powiedziałbym dokładnie to samo!.

0