Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SL-M2070W - Fix chipa Samsung SL-M2070W

30 Mar 2014 19:02 16014 29
  • Poziom 2  
    Witam, zastanawiam się nad zakupem tej drukarki i w związku z tym mam pytanie:
    Czy istnieje możliwość wgrania do niej "fixa" aby tylko napełniać toner proszkiem?
    Czy utracę przez tą czynnośc gwarancję na drukarke?
    I czy byłaby szansa aby ktoś mi mógł wygenerować taki fix po zakupie?

Z góry dziekuje za pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Davero2 napisał:
    Witam, zastanawiam się nad zakupem tej drukarki i w związku z tym mam pytanie:
    Czy istnieje możliwość wgrania do niej "fixa" aby tylko napełniać toner proszkiem?
    Czy utracę przez tą czynnośc gwarancję na drukarke?
    I czy byłaby szansa aby ktoś mi mógł wygenerować taki fix po zakupie?

Z góry dziekuje za pomoc.

Witam, jesli pan ma mozliwosc to kupowac Sammung ml 2160, 2165W, scx 3400.scx 3405W. Bo na ML-S2070W fixuw niema. I niewiedomo czy w najbliszym czasie bendzi Na niekture modeli serii SL-M fixy jest ,alie strasznie drogie,koszt jedego fixu kolo 40-50 dolary. Na konto tanich fixuw na dana serija SL-M, niewiedomo kiedy bendzi, i czy wogulie bendzi w najbliszym czasie. To rada taka, wstszyamtsie od zakupu tej serii Samsungu SL-M. Jest dwa rodzaje fixu z ochronu od aktulizacii, i bez. Jesli pan wgra fix bez ochrony, to wrazie czego mozno wgrac oryginal , i jak by gwarancija nietracisie, alie jesli wgrasie fix z ochronu, oryginalu niedasie wgrac, to tak, gwarancija tracisie.
  • Poziom 2  
    Ponawiam pytanie, czy jest juz możliwość wgrania fixa do tej drukarki?
    z góry dzięki za info :)
  • Poziom 21  
    Davero2 napisał:
    Ponawiam pytanie, czy jest juz możliwość wgrania fixa do tej drukarki?
    z góry dzięki za info :)

tak, taka mozliwosc jest, jest fix do SL-M 2070. Tylko pytanie czy mozecie zaplacic za fix 45 dolary? Tanich fixuw na ten model narazie nieam. Tszeba czekac.
  • Poziom 10  
    Witam
    Czy da się wgrać fixa do następującej drukarki

Model name M2070 Series

Machine Serial Number ZF5RB8KDAC027FB

CRUM 13102481729

System Firmware version V3.00.01.06

Engine version V1.00.02

SPL version SPL 5.73

----
    Wydzielono z tematu: ML-2160 - Samsung ML-2165/W - fix i przerobienie chipa
    przez rys57 dnia 10 Gru 2014 23:05
  • Poziom 9  
    Na Allegro Fix kosztuje 35 zł z przesyłką drukarki w obie strony.

Moderowany przez rys57:

3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

Link skasowano.

• Poziom 9  
    ecoprint napisał:
    jest jusz fix na model 2070, i nietszeba nigdzie wysylac drukarka, fix mozno wgrac i w domu, po usb kabliu.

Ogólnie nadal NIE MA. Ma jeden ktoś i chce za to kasę. 10 dolców i wychodzi na to samo, co z wysłaniem kurierem :(
  • Poziom 21  
    sunny_psv napisał:
    ecoprint napisał:
    jest jusz fix na model 2070, i nietszeba nigdzie wysylac drukarka, fix mozno wgrac i w domu, po usb kabliu.

Ogólnie nadal NIE MA. Ma jeden ktoś i chce za to kasę. 10 dolców i wychodzi na to samo, co z wysłaniem kurierem :(

Mylisie pan, jest fix na ten model po usb kabliu, jak i na ine modeli Samsung seryii SL-M. Czlowiek tury prosi wyslac drukarka mam podejzenie ma plik ktury wgrywasie programatorem, zato jemu potszebna zeby jemu wyslali drukakra, on jej rozbiera. To poco ktos musi wysylac komus drukarka zebu ten ktos rozbieral jego drukarka, jeli mozno poprostu fixem po usb kabliu wgrac fix niewysylajnc drukarka, a zrobic to w domu:)
  • Poziom 16  
    To nie prawda, że wysyła się po to żeby rozebrać drukarkę jak zwykle ecoprint wprowadza w błąd, po prostu jest oprogramowanie, które działa z każdą wersją i można wgrać je do dakarki za darmo, a nie każdy chce się podzielić takim oprogramowaniem. 10 $ zapłaty wirtualnej osobie ? Ja bym wołał wysłać do firmy w Polsce, gdzie dają gwarancję i jak co znam adres gdzie mogę wysłać drukarkę w razie problemów.
    Zresztą istnieje zupełnie darmowy sposób by drukarka się nie blokowała nigdy, nie tracąc gwarancji, nawet jej nie modyfikując innym oprogramowaniem - tym sposobem jednak nikt się nie podzieli :)
  • Poziom 21  
    Gembiak2 napisał:
    To nie prawda, że wysyła się po to żeby rozebrać drukarkę jak zwykle ecoprint wprowadza w błąd, po prostu jest oprogramowanie, które działa z każdą wersją i można wgrać je do dakarki za darmo, a nie każdy chce się podzielić takim oprogramowaniem. 10 $ zapłaty wirtualnej osobie ? Ja bym wołał wysłać do firmy w Polsce, gdzie dają gwarancję i jak co znam adres gdzie mogę wysłać drukarkę w razie problemów.
    Zresztą istnieje zupełnie darmowy sposób by drukarka się nie blokowała nigdy, nie tracąc gwarancji, nawet jej nie modyfikując innym oprogramowaniem - tym sposobem jednak nikt się nie podzieli :)

to jesli ja wprowadzeam w błąd, to poco wtenczas wysylac drukarka niewiedomo gdzie, wkladac tu to opragromowanie liub wysylac liudziam kture chco pszeprogramowac drukarka SL-M 2070, niech kozestaju kto chce:) jesli bylo by takie opragramowanie kture wgrywasie po usb kalbliu, i bylo by tak prosto go wgrac jak fix po usb kabliu siedzunc w domu i nierozbierajunc drukarki, to kazdy mog by zrobic niewysylajunc drukarki. A to ze jest sposub wgrac oprogramowanie rozbierajuc i wyliutuwujnc , i wgrywajunc MA metod klonowania,to jest, i jusz wylozone na rosyjskich sajtach. To niejest jakas tajemnica.
  • Poziom 16  
    Może dlatego nikt takiego oprogramowania nie chce wypuścić na jaw bo boi się że ktoś taki jak TY będzie brał pieniądze za jego instalowanie??
    Wiesz, że jednym CRUMem można odblokować wiele drukarek, no wiesz, może dlatego potrzeba takiej drukarki, bo ktoś ma chip klucz i nie musi nic lutować?
  • Poziom 21  
    Gembiak2 napisał:
    Może dlatego nikt takiego oprogramowania nie chce wypuścić na jaw bo boi się że ktoś taki jak TY będzie brał pieniądze za jego instalowanie??
    Wiesz, że jednym CRUMem można odblokować wiele drukarek, no wiesz, może dlatego potrzeba takiej drukarki, bo ktoś ma chip klucz i nie musi nic lutować?

niewiem o czym TY piszez, jaki czip kliucz, jakie oprogramowanie:) o czym TY tu piszesz:) jakas besensowna pisanina.
  • Poziom 1  
    Dzień dobry! Mam:
    1) Samsung Express M2070FW
    2) CRUM-15020458895
    3) v3.00.01.22
    4) drukareka na gwarancji
    Za jaku kassu pan zgodził się przyjechać i zrobić wgrywanie? Myślę że w instrukcji będzie dużo technicznych słów. Czy może pan poradzi kogo? Dzękue! Meszkam Warszawa Bielany.

----
    przez rys57 dnia 13 Lip 2015 20:02
  • Poziom 21  
    lllerif napisał:
    Dzień dobry! Mam:
    1) Samsung Express M2070FW
    2) CRUM-15020458895
    3) v3.00.01.22
    4) drukareka na gwarancji
    Za jaku kassu pan zgodził się przyjechać i zrobić wgrywanie? Myślę że w instrukcji będzie dużo technicznych słów. Czy może pan poradzi kogo? Dzękue! Meszkam Warsz

----
    przez rys57 dnia 13 Lip 2015 20:02

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=13343490#13343490
  • Poziom 2  
    siemanko,
    i jak ma już ktoś tego FIX'a do naszych drukarek?
  • Poziom 10  
    Własciwie to jak wgrać ten fix - oryginalne pliki firmware'u mają rozszerzenie hd a nie bin
  • Poziom 13  
    No właśnie jak wgrać ten fix ? Da się wgrać bez programatora?
  • Poziom 1  
    Hello, please help with the firmware:
    Model name: M2070
    Serial number of the machine: ZFAZB8KJ2C008EL
    Firmware version: V3.00.01.30.SEP-27-2016 (M2070)
    Serial Number: CRUM-17020314267
  • Poziom 13  
    Ja znalazlem firme na allegro która mi zrobiła Fix za 20 zł
  • Poziom 1  
    hi,
    i m from turkey, and i need this firmware thanks

Samsung xpres M2070

V3.00.01.30

sn: 074JB8KJ8D00E1K
    CRUM-17081569215
  • Poziom 10  
    Witam

czy jest możliwość wygenerowania fix dla drukarki Samsung m2070?

serial: ZF44B8KKAB02KND
    crum-16091165379
  • Poziom 21  
    alexa82 napisał:
    Witam

czy jest możliwość wygenerowania fix dla drukarki Samsung m2070?

serial: ZF44B8KKAB02KND
    crum-16091165379

witam, jest taka mozliwoac, potszeba jeszcze firmoware, prosze zkontaktowacsie zmne pszez GG lub skype