Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Generator Ozonu - co kupić do 400zł

Mati1690 30 Mar 2014 21:27 7284 4
  • #1 30 Mar 2014 21:27
    Mati1690
    Poziom 11  

Witam wpadł mi do głowy pomysł żeby kupić generator ozonu , do użytku własnego ale tak że dodatkowego zarobku.
    Z racji iż nie jestem pewien czy da się na nim co kol-wiek zarobić na początek szukam jak najtańszego sposobu . szukając po internecie znalazłem przykładowo model:
    1. GL-2108
    2. FM500
    3. FM300 power http://www.ozon24.pl/fm300p
    4. GL-2186 (najtańszy ) http://viaken.pl/pl/klimatyzacja-ozonatory/ge...onu-viaken-voz-gl-2186-wydajnosc-400-mgh.html

to takie przykładowo, mogli byście coś doradzić polecić, jaki wybrać tak do max 400 zł ale najlepiej tańszy gdyż nie wiem czy się zwróci.
    I czy wo gule tym sposobem można dodatkowo jakiś zysk mieć ? oczywiście na kokosy nie liczę ,
    Ile przy użyciu takiego urządzenia można liczyć?

0 4
  • #2 30 Mar 2014 22:03
    xury
    Poziom 38  

Jeśli szukasz najtańszego sposobu, a masz pojęcie o elektronice to dlaczego nie zrobic go samemu?
    Dowiedz się jak się robi ozon i co można wykorzystać do jego wytwarzania.
    Np. pewna część z kineskopowego TV doskonale się do tego nadaje.

0
  • #3 30 Mar 2014 22:06
    mariank32
    Poziom 16  

Witam!!! Jeśli ma być tanio i wydajnie to można sobie samemu zrobić taki generator. Skorzystaj z wujka Google , lampa plazmowa do tego generator WN, obudowa, wentylatorek troszkę pracy i masz wydajny generator ozonu, na pewno dużo wydajniejszy niż w tym przedziale cenowym co chcesz kupić. Jedyny minus to obudowa, bo wizualnie będzie wyglądać tak jak wykonasz.

2
  • #4 30 Mar 2014 22:25
    bula_wrz
    Poziom 16  

ja kupowałem na allegro za ok 600zł o wydajności 3,5g/ godz. Który dodatkowo ma wężyk który tłoczy ozon w wyznaczone miejsce bez spadku wydajności z powodu braku tlenu. Czyli jak stawiam ozonator na aucie a tłoczę go do środka to mam stały dostęp tlenu.

W odpowiedzi na zadane pytanie proszę przeliczyć sobie wydajność przez cenę i wtedy będziesz wiedział ile cię ten ozon kosztuje :)
    Przy mojej wydajności 3,5g (oczywiście nie ważyłem :) jest to zapewnienie producenta) jestem zadowolony z pracy przy autach. Przy normalnym stanie stawiam na 20-30min a ostatnio miałem totalnego śmiecia z francji gdzie od fajek kleiło się wszystko. Po praniu śmierdziało jakimś trupem. Po 1 godz ozonu można powiedzieć że teraz choinka "new car" zda egzamin :)

Moim zdaniem 400 to za mało ale za te 600-800zł kupisz coś wartego polecenia i przy umiejętnej obsłudze nie będziesz się wstydził przed klientem.

1
  • #5 31 Mar 2014 08:26
    grala1
    Specjalista grupy V.A.G.

Potwierdzam.
    400zl to drobne za które kupisz zabawki.
    Tutaj liczy się wydajność a ta rośnie wraz z ceną.
    Nie licz na to że sprzętem 400mg/h coś zrobisz - będzie czuć "zapach" ozonu ale zabieg nie będzie skuteczny.
    Poczytaj najpierw o ozonowaniu, przy jakim stężeniu zaczyna działać a dopiero wtedy bierz się za szukanie sprzętu.
    Na tym nie zarobisz jeżeli nie prowadzisz serwisu klimy.
    Ozonowanie to "profilaktyka" by utrzymać klimę w czystości - jak już czuć starą szmatę z klimy to ozonowanie nic nie da ani żadne pianki, trzeba mechanicznie wyczyścić.

0
  Szukaj w 5mln produktów