Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie działające prawidłowo przeglądarki.

speed1988 31 Mar 2014 09:48 792 5
  • #1 31 Mar 2014 09:48
    speed1988
    Poziom 8  

Witam,
    Mam problem z wszystkimi przeglądarkami(Mozilla, Chrome, IE), a mianowicie nie mogę wejść na strony takie jak: google.pl, gmail.com, facebook.pl oraz część elementów stron nie działa np.: rozwijane listy czy podglądy filmików.

Próbowałem reinstalacji przeglądarek nic to nie dało, oraz reinstalacji Adobe flash, Silverlight też bez skutku. Zapuściłem Combofiksa niewiele znalazł oraz dodatkowe programy antywirusowe też niewiele pomogły.

Na drugim komputerze który jest po kablu nie ma problemów oraz na telefonie też nie mam takich problemów, a nie chciał bym reinstalować systemu.

Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam Jerzy

0 5
  • #3 31 Mar 2014 10:36
    speed1988
    Poziom 8  

Tak, wszystkie inne strony działają prawidłowo. Zapomniałem dodać że zamiast tych stron otwiera mi się strona gdzie mogę pobrać i zainstalować chrome ale adresu strony nie zmienia czyli jak wchodzę na fb to jest adres strony fb ale wyświetla mi stronę z której mogę pobrać i zainstalować chrome. Jak otwieram te strony na chrome to pokazuje błąd połączenia z serwerem.

0
  • #4 31 Mar 2014 10:54
    kiss39
    Poziom 33  

Witam.
    Co przedstawia Alert zdarzeń ? Zobacz w Panelu "Narzędzia Administracyjne" >Podgląd zdarzeń" (Aplikacja) (System)

0
  • #5 31 Mar 2014 11:00
    speed1988
    Poziom 8  

Jak tylko dotrę do domu to sprawdzę i napisze.

0
  Szukaj w 5mln produktów