Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lark freeME 70.0 - Reinstall softu

31 Mar 2014 10:02 2901 5
  • Poziom 8  
    Witam,
    mam tablet Lark FreeMe 70.0, na którym rozkraczył mi się android.
    Podczas uruchamiania wyskakuje komunikat: "Aplikacja Program uruchamiający (proces com.wmt.launcher) została niespodziewanie zatrzymana. Spróbuj ponownie.
    Jeśli ktoś mógłby mi pomóc z reinstalacją softu, o ile to konieczne w tym przypadku, będe bardzo wdzięczny. Myślałem może,żeby mu zrobić hard reset,ale nie mam pojęcia jaką kombinacją klawiszową uruchomić tablet,żeby pojawiło się recovery menu.
  • Poziom 8  
    Długo tak trzeba trzymać przy uruchamianiu tabletu? Robiłem tak już w sumie i nic to nie dało. Jeśli mi się to uruchomi to tam znajdę jakąś opcje do reinstalacji softu bez umieszczania go na karcie MicroSD?
  • Poziom 8  
    Tak bateria naładowania ale nie startuje mi to menu co na filmiku od Lenovo.
  • Poziom 8  
    [quote="darell"]Witam,
    mam tablet Lark FreeMe 70.0, na którym rozkraczył mi się android.
    Podczas uruchamiania wyskakuje komunikat: "Aplikacja Program uruchamiający (proces com.wmt.launcher) została niespodziewanie zatrzymana. Spróbuj ponownie.
    Jeśli ktoś mógłby mi pomóc z reinstalacją softu, o ile to konieczne w tym przypadku, będe bardzo wdzięczny. Myślałem może,żeby mu zrobić hard reset,ale nie mam pojęcia jaką kombinacją klawiszową uruchomić tablet,żeby pojawiło się recovery menu.[/quote

A próbowałeś wgrać rom z Uberoidem? Ja mam na swoim Larku 70.0 i dobrze działa.[url=]http://www.techknow.me/forum/index.php?topic=3546.0[/url]