Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Reloop RP2000 mk3 / CASE 5U / Basy 15' / Kontroler Antari

niedzwiedz1111 31 Mar 2014 11:02 1023 0
  • #1 31 Mar 2014 11:02
    niedzwiedz1111
    Poziom 12  

Witam

Mam trochę szpargałów na sprzedanie, opisy i zdjęcia poniżej. Ceny do negocjacji w grę także wchodzi wymiana na inne strzęty PA, DJ i oświetleniowe lecz oferty wymiany proszę słać na PW. Oferty z sprzętem są także na tablicy i allegro. Jeżeli masz konkretne propozycje to pisz, jeżeli chcesz tylko powybrzydzać że cena nie taka że stan nie odpowiada to odpuść sobie ;). Sam też kupuje sprzęt i jeżeli moja propozycja nie odpowiada sprzedającemu to szanuje to więc sanujmy się nawzajem :-)

Reloop RP2000 mk3- 469 zł / Shure - 150 zł
    Na sprzedaż wystawiam gramofon reloopa model RP2000 mk3 w wersji silver. Napęd bezpośredni, moc silnika wystarczająca do normalnego grania. Gramofon służył mi głównie do odsłuchu raz w miesiącu mojej skromnej kolekcji winyli oraz kilka razy do nauki grania jako dodatkowe źródło dźwięku do kontrolera łącznie nie działał więcej niż 100 godzin. Stan Bdb mam do niego kilka slip mat oraz dwa systemy: Shure M44 7 oraz shure Whlb. Slipmatę rzecz jasna dodaje za free, system jeden chciałbym sobie zostawić a jeden mogę sprzedać za 150 zł, obojętnie który. Wszystkie kable, ramie sprawne. Polecam podjechać pooglądać podotykać bo to na prawdę fajny sprzęt wart swojej ceny.

[Sprzedam] Reloop RP2000 mk3 / CASE 5U / Basy 15' / Kontroler Antari [Sprzedam] Reloop RP2000 mk3 / CASE 5U / Basy 15' / Kontroler Antari [Sprzedam] Reloop RP2000 mk3 / CASE 5U / Basy 15' / Kontroler Antari [Sprzedam] Reloop RP2000 mk3 / CASE 5U / Basy 15' / Kontroler Antari

Barczak CASE 5U -469 zł
    Marki nie trzeba przedstawiać bo to czołówka więc wiele trzeba by się namęczyć aby go uszkodzić. Case używany do noszenia końcówki + peryferia, stan dobry widoczne ślady użytkowania. Wszystkie elementy ruchome (motylki/rączki) bez żadnych luzów naruszeń itp. Case wykonany solidnie, z dobrych materiałów jak na ta markę przystało. Motylki schowane w blaszanych wnękach co znacznie chroni je przed jakimi kol wiek uderzeniami co znacznie odróżnia wiele tanich caes'ów. Case ma nóżki na spodzie i boku więc jest przystosowany do stawiania go na leżąco i stojąco.

[Sprzedam] Reloop RP2000 mk3 / CASE 5U / Basy 15' / Kontroler Antari [Sprzedam] Reloop RP2000 mk3 / CASE 5U / Basy 15' / Kontroler Antari [Sprzedam] Reloop RP2000 mk3 / CASE 5U / Basy 15' / Kontroler Antari [Sprzedam] Reloop RP2000 mk3 / CASE 5U / Basy 15' / Kontroler Antari

Basy 15'- 500 W/8Ohm Lekkie - 1299 zł
    Dwa basy na głośnikach 15’ Cali. W kolumnach zamontowane nowe głośniki Eminence Delta 15LFA a skrzynia to sprawdzona produkcja BR 115. Całkiem nie złe połączenie którego zaletą jest mała waga, kompaktowe rozmiary oraz brzmienie. Spokojnie samemu można je przenosić co jest ważne. Wrażenia z gry kolumn to miękki lecz równomiernie roznoszący się bas po całym pomieszczeniu, bardzo przyjemny dla ucha a nie jak popularne w wielu paczkach dudnienie. Ich rozmiary pozwalają bez problemu załadować je praktycznie do każdego bagażnika samochodu typu hatchback lub kombi. Kolumny wykonane w lakierze strukturalnym. Basy użyte na tą chwilę 4 razy nie noszą praktycznie żadnych śladów użytkowania skaz itp. Do momentu sprzedaży będą w użytkowaniu lecz puki co dla nich akurat nie szykuje się żadna praca, powodem sprzedaży jest przesiadka na mocniejsze paczki także w grę wchodzi wymiana na coś mocniejszego. Paczki zbudowane z płyty MDF posiadają wygodne uchwyty, terminale speakon, nóżki, flansze i są bardzo przyzwoicie wykonane. Wszystkie podzespoły są wysokiej jakości. Nie są to żadne rzemieślnicze budżetówki oparte na tanim badziewnym głośniku, czy też wymyślny chińczyk o kosmicznej mocy. Słucha się ich na prawdę fajnie i do tego niska waga sprawiają że jest to idealny sprzęt w dobrej cenie na start dla mobilnych DJ czy też kapel. Możliwość także zakupu głośników i obudów osobno z tym że musiałby się znalexc jednocześnie klient na to i na to. Cena oczywiście za dwie sztuki.

[Sprzedam] Reloop RP2000 mk3 / CASE 5U / Basy 15' / Kontroler Antari [Sprzedam] Reloop RP2000 mk3 / CASE 5U / Basy 15' / Kontroler Antari [Sprzedam] Reloop RP2000 mk3 / CASE 5U / Basy 15' / Kontroler Antari [Sprzedam] Reloop RP2000 mk3 / CASE 5U / Basy 15' / Kontroler Antari [Sprzedam] Reloop RP2000 mk3 / CASE 5U / Basy 15' / Kontroler Antari [Sprzedam] Reloop RP2000 mk3 / CASE 5U / Basy 15' / Kontroler Antari

Pilot/kontroler do Antari f-80 z - 100 zł
    Z funkcją regulacji odstępów wydmuchu oraz ich długości. Znacznie ułatwia pracę z dymiarką i mocno oszczędzą palce :) i czas kiedy potrzebujemy zadymienia. Tutaj przed zakupem koniecznie trzeba sprawdzić jaka jest wtyczka w dymiarce bo były dwie wersje (z ściętymi dwoma bokami i prostokątną). Mam obie wtyczki tylko przed wysłaniem musiałbym wiedzieć która zamontować.

[Sprzedam] Reloop RP2000 mk3 / CASE 5U / Basy 15' / Kontroler Antari

Co do dostawy to jestem otwarty na propozycje. W gre wchodzi kurier, poczta dowóz w cenie paliwa lecz polecam odbiór osobisty bo to najlepsza forma takich zakupów. Polecam też lukać na moje ogłoszenia może akurat komuś coś wpadnie w oko.
    http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/T5GB/

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).