Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC 8S - Klej loca plamy - co to może być ?

31 Mar 2014 12:40 3504 5
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich.

Mam taki problem: Wymieniałem w HTC 8S szybkę. Wszystko ładnie poszło. Niestety po włączeniu telefonu okazało się, że są plamy na wyświetlaczu. Szybkę z LCD skleiłem klejem LOCA (kupiony na allegro (nie wiem czy jest dobry, nie kupiłem najtańszego jaki był. Klej dotarł do mnie w zwykłej strzykawce z apteki - co mnie troszkę zaniepokoiło - sprzedawca na allegro ma nick "serwisowe") do związania użyłem lampy UV 36W. HTC 8S - Klej loca plamy - co to może być ?

Czy jest tak jak mi się wydaje i klej dostał się do LCD ? Jeśli tak zo mogłem zrobić źle ? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Dobrze Ci się wydaje, klej dostał się pod lcd. Nie dałeś do za dużo ?
  • Pomocny post
    Poziom 37  
    W 8s jest zwykły lcd więc aby nie było plam najlepiej przed położeniem kleju okleić brzegi wyświetlacza taśmą klejącą, a już po utwardzeniu taśmę usunąć.
  • Pomocny post

Poziom 32  
    Na forum było poruszane kilka razy że w lumiach przy wymianie samej szyby klej loca dostaje się pomiędzy lustra i są plamy i że trzeba zabezpieczyć krawędzie lcd taśmą. Widać że w ktc jest podobnie.
  • Pomocny post

Poziom 21  
    Tak jak koledzy wyżej piszą klej dostał się pomiędzy warstwy wyświetlacza, miałem takie same przypadki więc odpuściłem sobie wymianę samych digitizerów w 8s jak już wymieniam to tylko komplet.

Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Dziękuję bardzo za szybkie odpowiedzi. Pozdrawiam i piwko dla każdego.