Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HTC 8S - Klej loca plamy - co to może być ?

sevenx7 31 Mar 2014 12:40 4035 5
 • #1
  sevenx7
  Level 11  
  Witam wszystkich.

  Mam taki problem: Wymieniałem w HTC 8S szybkę. Wszystko ładnie poszło. Niestety po włączeniu telefonu okazało się, że są plamy na wyświetlaczu. Szybkę z LCD skleiłem klejem LOCA (kupiony na allegro (nie wiem czy jest dobry, nie kupiłem najtańszego jaki był. Klej dotarł do mnie w zwykłej strzykawce z apteki - co mnie troszkę zaniepokoiło - sprzedawca na allegro ma nick "serwisowe") do związania użyłem lampy UV 36W. HTC 8S - Klej loca plamy - co to może być ?

  Czy jest tak jak mi się wydaje i klej dostał się do LCD ? Jeśli tak zo mogłem zrobić źle ? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
 • Helpful post
  #2
  rtvkce
  Level 29  
  Dobrze Ci się wydaje, klej dostał się pod lcd. Nie dałeś do za dużo ?
 • Helpful post
  #3
  sm233
  Level 38  
  W 8s jest zwykły lcd więc aby nie było plam najlepiej przed położeniem kleju okleić brzegi wyświetlacza taśmą klejącą, a już po utwardzeniu taśmę usunąć.
 • Helpful post
  #4
  gruktel

  Level 32  
  Na forum było poruszane kilka razy że w lumiach przy wymianie samej szyby klej loca dostaje się pomiędzy lustra i są plamy i że trzeba zabezpieczyć krawędzie lcd taśmą. Widać że w ktc jest podobnie.
 • Helpful post
  #5
  pacholik

  Level 21  
  Tak jak koledzy wyżej piszą klej dostał się pomiędzy warstwy wyświetlacza, miałem takie same przypadki więc odpuściłem sobie wymianę samych digitizerów w 8s jak już wymieniam to tylko komplet.


  Pozdrawiam