Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Candy - nowa na gwarancj - 24 m-ce

09 Kwi 2005 10:07 2612 9
  • Poziom 29  
    Witam. Kupiłem mieszkanie i muszę kupić pralkę do 1500 zł. Oglądałem wiele pralek i nie wiem co kupić. Polecono mi Candy - ma dobre programy. Pralka musi być mniejsza nie standardowa. Tak naprawdę pralki które mi się podobały koszt 1900 w górę... Za dużo... Co o tej Candy powiecie i co polecacie?

Pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 29  
    Z przodu ładowana, do chyba 4,5 kg - nie najmniejsza - ta średnia - z programem 32 minuty prania cena promocyjna 1399 w Media Markt. Otwierana na ten przycisk - ponoć się nie psuje. Model Logic.
  • Specjalista urządzeń chłodniczych
    xawier napisał:
    Z przodu ładowana, do chyba 4,5 kg - nie najmniejsza - ta średnia - z programem 32 minuty prania cena promocyjna 1399 w Media Markt. Otwierana na ten przycisk - ponoć się nie psuje. Model Logic.

z tym czasem 32min. to jedna wielka kicha, tyle to powinno trwac samo plukanie ;)
    To nie jest tak, ze im krotszy program tym lepsza pralka... Tylko fajnie brzmi na tle konkurencji...
    ...A wszystko co otwierane na przycisk jest przewaznie bardziej awaryjne.
  • Specjalista AGD
    elektryk2000 napisał:
    z tym czasem 32min. to jedna wielka kicha, tyle to powinno trwac samo plukanie ;)
    To nie jest tak, ze im krotszy program tym lepsza pralka... Tylko fajnie brzmi na tle konkurencji...
    ...A wszystko co otwierane na przycisk jest przewaznie bardziej awaryjne.

Oczywiście, że lipa do potęgi. Coś w stylu: fukcja - wirowanie bez zagnieceń, czy funkcja - ułatwione prasowanie, albo pranie ręczne. W każdej pralce to można zrobić zerowym nakładem finansowym, tak jak każdą, nawet 30-letnią przerobić na klasę A (wystarczy obniżyć poziom wody i wydłużyć pranie do 3h).
    Olej Candy i pomyśl nad lepszą marką. Candy to teraz typowa hipermarketowa marka. Np. w UK to najtanszy sprzęt, tańszy od Ado ( u nich - Servis).
  • Poziom 29  
    To teraz nie wiem co kupić... Mam 1500 zł i nie uśmiecha mi się dokładać kasy. Te po 2000zł są lepsze, to wyłapałem po kilku minutach. Ale 500 piechotą nie chodzi... Co radzicie?
  • Poziom 29  
    Co kupilibyście Wy? I w jakiej cenie?
  • Poziom 12  
    pralkę kupuje się raz na dość długi okres czasu. Ja zawsze stosowałem zasadę że kupując lepszy towar, jestem potem dłużej z niego zadowolony. 500 zł nie jest tak wielką sumą pieniędzy żeby nie sprawić sobie frajdy na długie lata. Potem patrzysz na bubla wiele lat i bluzgasz na cały świat.
  • Poziom 29  
    Coś w tym jest... A jaką proponujecie - bo do 2000 zł są piękne w Niemczech - AEG itp.
  • Poziom 29  
    Podam wam cztery pralki a wy doradźcie co kupić:
    1. Elektrolux EWS 1020
    1000 obrotów
    44 litry zużycia
    0,76 kwh
    1590 zł

2. Candy CSBL85 (ligic)
    850 obrotów
    54 litry
    0,85 kwh
    1599 zł