Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odtwarzacz DVD. Stacjonarny. Z DivX. Kwota do 400 zł.

09 Kwi 2005 10:47 2559 21
  • Poziom 20  
    Chcę kupić odtwarzacz dvd stacjonarny taki do 400zł z divx. Prosiłbym o jakąś podpowieć ewentualnie rade , wiem wiem że ten sprzęt nie będzie za mocny. dziękuje z góry za uwagi.
  • Poziom 11  
    Manta DVD 007 czyli Emperor 2 za 299 zł w Tesco lub jak ktoś napisał w Macro Cash end Carry za 245 zł. Znaczna większość filmów jest tu odtwarzana. Mam ten sprzęcik i jak narazie jestem zadowolony.
  • Poziom 10  
    Ja też chce kupić ale taki co będzie czytał wszystkie napisy i polskie czcionki.
    Mam Yamahe RX-V550 i chce do niej. Głównie mi chodzi o to żeby czytał nagrane filmy z kompa z plikiem tekstowym w notatniku !.
  • Poziom 21  
    Do wyboru masz z liczących się na rynku ( z osługą divx/xvid/txt ;) :
    CyberHome 462
    Wiwa228/238
    Belwoody
    Manta Emperor2
    Manta Prince

Celowo pominąłem Emperora 1 -ze względu na jawne niedoróbki.

Osobiście mam E2 Manty i czyta w zasdzie wszystko.
    Czego nie czyta?
    Filmów z Qpel,
    GMC w Divx
    Nie interpretuje tagów w txt ( pochylenie itp )

Trwają prace nad implementacją OGG i NeroDigital
  • Poziom 10  
    Troche jestem zalamany bi jak to bedzie wyglądać prz tej yamaha 550 :|

A masz może jakies linki do tego sprzetu ?
  • Poziom 20  
    Kupiłem!!!!! Samsung dvd-p244.Facet w sklepie powiedział że ma polskie znaki a tu zamiast tego gwiazdki. Czy z tym da się coś zrobić.
  • Poziom 10  
    Czy to jest takie ?

• Poziom 20  
    Nie to nie to mój jest bez wyświetlacza wszystkie przyciski są w jednym rzędzie i jest bardzo płaski No to wpadłem z tym zakupem
  • Poziom 30  
    "facet w sklepie" jest ostatnią osobą , którą należy słuchać...
    a polecali koledzy wiwę lub mantę ;)
    na zdjęciu wyżej to manta prince.
    http://www.agdrtv.com/dvd/samsung_dvd_p_244.php
    może uda się oddać samsunga, jako niespełniającego warunków umowy kupna-sprzedaży, lub... wymienić w tym sklepie na jeden z wyżej wymienionych.
    Mam od paru miesięcy wiwę i polecam.
  • Poziom 10  
    VincentVega32 napisał:

To sa jego dane

DVD 010 Prince w swoim wyglądzie łączy zarówno klasyczne oraz nowatorskie rozwiązania. Zgodnie z Państwa oczekiwaniami, Książę został wyposażony w tradycyjny panel, a jego rozmiary są nieco mniejsze niż DVD 007 Emperor. Jednakże, podobnie jak on, prócz plików DVD, VCD, MP3, CD, SVCD, HD-CD, CD-DA, JPEG i KODAK Picture CD oraz płyt DVD, DVD +/-R, DVD+/RW, CD-ROM, CD-R i CD-RW, odczytuje formaty DivX, XviD oraz MPEG-4, wyświetla polskie teksty napisów w najpopularniejszym formacje .txt. Jego oprogramowanie będiObsługuje dźwięk 5.1. Wszystkie funkcje dostępne są z pilota. Jak wszystkie odtwarzacze firmy Manta, odtwarza filmy ze wszystkich stref. Zadowoli więc wszystkich o nieco bardzie konwencjonalnym spojrzeniu na design urządzeń elektronicznych.

DVD 010 Prince:
    czyta pliki .txt (TMPlayer, MicroDVD, MPL2), .srt, .sub,
    umożliwia odtwarzanie plików muzycznych (CD, MP3, WMA)
    pozwala na przeglądanie zdjęć (JPEG w RGB, Kodak Picture CD)
    posiada polskie MENU oraz OSD,
    posiada 3 pozycje, 2 wielkości i 2 kolory (biały i żółty) napisów do formatu DivX i XviD
    umożliwia programowanie kolejności odtwarzania filmów oraz muzyki

Zastanewiam się po co komu DVD Yamaha 550 za 650zl jak można mieć za 349zl (mante) i leprzą :|
    ZOBACZCIE NOWE WCIELENIE WIWA!!!
    ;)

Dodano po 2 [godziny] 56 [minuty]:

A może ten leoszy ? :|

• Poziom 21  
    bogdan_10 - kupiłeś w sklepie - masz 5 dni na zwrot ;)
    Potem będie trudniej.

Liste sprzętu obsługującego PL juz masz więc tylko kupować.
    Acha - pamiętaj że to Low-end i warto sprawdzać juz w sklepie konkretne egzemplarze. A w razie czego masz 5 dni ;) ( lub 10 przez net ;) )
  • Poziom 20  
    Cześć, już go oddałem bez problemu, kase zwrócili "Media-Markt" miałem na to 7 dni. Kupie Mante Emperor2.
    Dzięki.
  • Poziom 10  
    A ja dalej mam problem bo dalej nie wiem który jest z nich najlepszy :|
  • Poziom 30  
    mój znajomy od kilkunastu lat nie potrafi kupić sobie magnetowidu, bo nie wie, który najlepszy, a poza tym, od kilku lat dobija go to, że w sklepach jest za duży wybór , i nie wiem, co wybrać, żeby nie wtopić ;)
    Belwood, manta, wiwa- wybierz ten, który podoba Ci się wizualnie, w środku zbliżony poziom. No i te rozmaite iluminacje panela czołowego...w każdym coś innego :)
    Tańsze odtwarzacze mają bardzo dużo uzytkowników aktywnych na forach entuzjastów tego sprzętu, można tam mnóstwo rzeczy się dowiedzieć, ponaciskać na producentów i dystrybutorów w temacie softu, itp, itd, pościągać, ponarzekać, popytać
  • Poziom 20  
    Mam dylemat. Bylem juz kupic Mante Emperora 2 ale wpadl mi w oko tez Prince i teraz mam totalny metlik. Ktory z nich jest lepszy?
  • Poziom 21  
    Bogdan - tak naprawde to to samo ( no z drobnymi różnicami w sofcie ) - więc jeśli pasuje Ci nieco nietypowy E2 to go bierz - dużo softów itp.
    Prince jest nowszy, ale ten sam chipset, te same rozwiązania - taki E2 w mniej kontrowersyjnej obudowie, akceptuje soft od E2 ( nie działają wtedy tylko przyciski na panelu czołowym ) .
  • Poziom 33  
    NIE BIEZCIE EMPEROROW 2. Kupilem ten chłam wczoraj i dzisiaj jade go oddac. Więcej wad niz zalet. Poprostu tanie mięso...
    Nie czyta DVD-R, tylko DVD+R. Wiekszość filmów divx sie krzaczy. Nie chce działać przewijanie, i poza tym tacka na płyte nie zawsze chce sie wysunąć. Sprzęt jest nowy, zafoliowany, takze raczej nie jest z odrzutu.
    Szkoda ze wczesniej tego nie poczytałem:
    http://www.manta.com.pl/forum/viewforum.php?f=22&sid=3cc6ee94248eeb6cde91f142b083ef53
    to bym wogóle sie tym nie interesował.

Dodano po 1 [godziny] 43 [minuty]:

Wróciłem wlasnie z Makro. Nie bylo problemow. Pani oddała pieniądze. Nawet sie nie zdziwiła, że przynioslem do zwrotu ten szrot.
    Ale teraz sie zastanawiam, czy nie lepiej kupic konsole ps2 lub xboxa i na tym filmy oglądac.
    A wie ktos czy są jakies nie drogie markowe odtwarzacze divx, z ktorymi nie byloby problemow?
  • Poziom 21  
    Problemy z tacka sugerują że dostałeś uszkodzony egzemplaż - w tym segmencie trzeba jednak mieć nieco szczęścia, ... i nie trafić na odtwarzacz "przechodni", w czym specjalizują się markety ( i niestety już dwa razy spotkałem tą praktykę w Makro ).

Cytat:
    A wie ktos czy są jakies nie drogie markowe odtwarzacze divx, z ktorymi nie byloby problemow?

Chyba nie ma takich - każda z konstrukcji ma swoje problemy i trzeba się nauczyć je omijać
  • Poziom 10  
    No to czyli pozostaje stary poczciwy pecet.
  • Poziom 11  
    tak sobie czytam powyższe posty i nadziwić się nie mogę. Tyle razy wałkować jeden temat, który lepszy a który gorszy. Przecież za takie pieniądze nigdy nie dostaniesz "mercedesa". Trzeba trafić na dobry egzemplarz, tyle tylko że szkoda łazić w tę i spowrotem celem reklamacji. Moja Manta 007 E2 chodzi jak zegareczek, żadnych zwiechów i problemów. Nowy sofcik łyka w jedną minutę, wszystkie filmy z kompa śmigają że aż miło popatrzyć(oprócz tych z q-pel). W Tesco wziąłem pierwsze z brzegu opakowanie, pewnie miałem szczęście :)
  • Poziom 33  
    Ja zacząłem teraz na powanie zastanawiac sie na Kissem. Te są drogie, ale ponoc super i softu mnóstwo. Miał ktos z was z tym do czynienia?
  • Poziom 11  
    Kupiłem princa jak dla mnie jest w porządku. Wszystko ma co potrzeba uruchomiłem bez problemu bajerów ma sporo i one działają. Jedyny mankament to twarde przyciski "sieć" i play trzeba przytrzyemać sprzęt żeby włączyć. Po zatym jak narazie jet oky.{za tą kase}.