Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf4 1.9 TDI który gaśnie podczas jazdy

matik2014 01 Kwi 2014 08:17 1899 4
  • #1 01 Kwi 2014 08:17
    matik2014
    Poziom 2  

witam wszystkich na wstępie nie wiem czy dobrze myślę ale mam nadzieję ze ktos doradzi lub pomoze a wiec do rzeczy.

Posiadam golfa 4 1.9 tdi 90 km problem w tym ze w tym samochodzie wszystko wymieniłem rozrząd,olej filtry , jeździłem jakieś 2tyg wystąpił problem samochód ciężko odpala z każdym dniem coraz gorzej w rurkach gdzie przepływa paliwo płynom pęcherzyki powietrza ... za każdym razem musiałem mu pomóc odpalić podać paliwo ... odpala ale gdy jade ok 100km/h na przykład redukuje to gaśnie nie chce zapalić znów to samo trzeba robić ...... Pojechałem wczoraj do mechanika założyl zaworek zwrotny i w filtrze wymienił zawór .. Fajnie auto odpaliło. Jechałem do pracy zrobiłem jakieś 20km auto zgasło w rurkach nie ma paliwa nie chce zapalić i znów trzeba było mu podać paliwo przez strzykawkę żeby zapalił pomocy !

0 4
  • #2 01 Kwi 2014 08:40
    kwok
    Poziom 39  

Uszczelnij instalację paliwową w aucie i nie będzie kłopotu. Wymień filtr paliwa na taki z dwoma rurkami bez dołączonego powrotu bo właśnie tym powrotem lubią łapać powietrze. Poza tym wężyki przelewów na wtryskiwaczach. Trochę dłubaniny i będzie ok.

1
  • #3 01 Kwi 2014 09:04
    matik2014
    Poziom 2  

Filtr paliwa jest nowy firmy Filtron.

0
  • #4 01 Kwi 2014 17:39
    kwok
    Poziom 39  

Właśnie taki lubi łapać powietrze przez ten plastik co się do niego wtyka, tzn filtr nie łapie tylko dokładniej winne jest uszczelnienie plastiku. Dla świętego spokoju jak już pojawia się nieszczelność montuję filtry bez tej "dziury" - dwie rurki i wszystko. Plastik wyrzucam i łączę wężyki rurką.

0
  • #5 01 Kwi 2014 19:36
    matik2014
    Poziom 2  

Gdy jechałem dzisiaj zawieść go do mechanika, i chciałem przyśpieszyć pod górkę, auto stanęło i nie chciało zapalić. Musiałem czekać na mechanika by on rozwiązał problem. W czasie gdy czekałem, widziałem że w wężykach nie ma paliwa. Zastanawiam się czy nie daje o sobie znać pompa.

Dodano po 1 [godziny] 12 [minuty]:

Skontaktowałem sie z mechanikiem, i poinformował mnie, ze wymienił jakieś rurki i samochód pali od razu. mówił mi ze jeszcze wymieni filtr pliwa, czy to cos pomoże ?

1