Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ADG 6949 - Nie działa reset w zmywarce whirlpool ADG 6949

01 Kwi 2014 17:11 4881 2
  • Poziom 1  
    Witam !
    Mam problem ze zmywarką Whirlpool ADG 6949 oznaczenia 851169401910.

Napsuliśmy zmywarkę w taki sposób że zatkał się zlew i odtykaliśmy tym gumowym przeciskaczem, po odetkaniu zlewu po otwarciu zmywarki okazało się że sporo wody do niej wcisnęliśmy. Podejrzewam że zrobiło sie w zmywarce ciśnienie i poprzez uszczelki rynienkami spłynęła woda pod spód. Wyskoczył błąd F2. Po rozebraniu pływak był zadziałany wiec pewnie stąd błąd. Usunęliśmy usterkę, osuszyliśmy sprzęt, i wszystko powinno działać jednak pewnie by błąd skasować należy go zresetować.
    problem z tym że jak sie dowiedziałem od familii to ten przycisk reset nie działał juz wcześniej, np. nie mozna było skasować zadanego programu.
    Rozumiem że teraz ratuje mnie tylko profesjonalny serwis ? czy może jest jakaś kombinacja klawiszy by to zresetować ? może ktoś podejrzewa czy to może byc problem manipulatora ( słychać klikanie mikrostyku ) czy programatora który pewnie jest pod spodem ?
    Może ktoś cos poradzi ?

pozdrawiam
    g.
  • Poziom 25  
    Najlepiej wymontuj moduł i zobacz dlaczego nie działa. Spróbuj jeszcze odłączyć od sieci na kilkanaście minut.
  • Poziom 39  
    viiking napisał:
    Spróbuj jeszcze odłączyć od sieci na kilkanaście minut.
    Raczej nie pomoże. Trzeba usunąć usterkę klawisza.