Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

omega b 2.0 16v - wymiana stacyjki + immobilizera

2Faścik 02 Apr 2014 08:44 4899 7
    2Faścik
    Level 8  
    Witam
    Moim małym problemem który napotkałem przy wychodzeniu do pracy był brak kluczyka co za tym idzie włamanie się do auta i rozebranie stacyjki jednakże suprajsik opel ma immo co muszę dokładnie wymienić żeby móc jeździć. Nie chcę też sie narażać na koszty bez sensu dla tego zwracam się do was z prośbą.
    Chyba że da się to zrobić jakoś przez podłączenie się do omegi przez tech 2
    Dziękuję i pozdrawiam.
    Albus
    Level 21  
    Moim zdaniem najtaniej kupić zestaw z używanego auta , za 150 zł widziałem nawet można dorwać. A jeśli nie masz kluczyka żadnego bo zgubiłeś
    ( bo z postu Twojego nie wynika czy zgubiłeś czy co?) to można kupić stacyjkę z kluczykiem i zakodować techem jak masz PIN.
    2Faścik
    Level 8  
    tak zapodział się gdzieś :/ (zgubiłem xD) a co do pinu to też nie posiadam :/ czyli muszę kupić kompa z kluczykiem ? A nie da się po prostu tego wyłączyć :)?
    Albus
    Level 21  
    Myślę, że da się ale na tym forum zabronione są takie rozmowy na temat omijania zabezpieczeń. kompa z kluczykiem puszką immo .
    2Faścik
    Level 8  
    a teraz jeszcze gorsza sprawa czy ktoś wie czy od manuala podejdzie komputer do automatu ?
    Albus
    Level 21  
    A to już zależy od konkretnego sterownika , niektóre daje się przekodować z manuala do automatu i odwrotnie a niektórych nie... ale jak w omedze jest dokładnie to nie wiem . Czy tak czy tak bez ingerencji przekodowania się nie obejdzie.
    2Faścik
    Level 8  
    a gdzie się znajduje wogóle immobilizer xD
    Strumien swiadomosci swia
    Level 43  
    Faścik kup ''zestaw rozruchowy'' a jak nie znajdziesz to podeślij kaske to ci wyślę.

Albo lepiej sprzedaj mi omege i tak nie pali to w cenie złomu ją kupię.