Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung galaxy s3 mini guzik

02 Kwi 2014 14:29 1155 3
  • Poziom 2  
    Nie wiem czy to jest w dobre miejce na post. Jeśli źle go tutaj umieściłem to za to bardzo przepraszam. Problem jest taki. Od razu gdy otworzyłem opakowanie z telefonem to gdy chciałem włączyć telefon to guzik się tak wciskał. I wciska się tak cały czas gdy próbuje odblokować telefon. Jest to bardzo denerwujące. Bo wtedy wyłącza mi się telefon. Próbowałem już z jakimiś aplikacjami do wyłączania ale to nie jest wygodne. Więc pytanie do was. Czy już ktoś tak miał? A jeśli tak to jak sobie z tym poradził. Nie chcę jechać do serwisu bo mam do niego dalego. Dzięki za przeczytanie.
  • Poziom 39  
    Jak chcesz mieć sprawny telefon , to serwis nieunikniony. Mechanicznie został za bardzo wciśnięty przycisk włącznika i albo trzeba go wymienić albo naprawić.
  • Poziom 2  
    arem napisał:
    Jak chcesz mieć sprawny telefon , to serwis nieunikniony. Mechanicznie został za bardzo wciśnięty przycisk włącznika i albo trzeba go wymienić albo naprawić.

a da sie to samemu zrobić? a jeśli nie. To coś kosztuje servis?
  • Poziom 39  
    Trzeba wymienić włącznik pewnie, sam zrobisz lub nie zrobisz, nie wiemy jakie masz umiejętności.
    Tylko czy warto skoro telefon jest prawdopodobnie na gwarancji?
    Kombinując sam tylko się jej pozbawisz, a po takich postach to pewnie dodatkowo uszkodzisz telefon.