Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP c4180 - wyrównywanie pojemników nie powiodlo sie

02 Kwi 2014 21:57 2403 3
  • Poziom 11  
    Witam.
    Mam pewien problem. Sprawa dotyczy urządzenia wielofunkcyjnego HP C4180
    Skonczyl mi sie czarny tusz i kupilem nowy. Po zaistalowaniu go drukarka chce wydrukowac "wyrównywanie pojemików". Niestety nie mam też kolorowego tuszu jednak ostatnim razem znalazlem w internecie jaka kombinacje klawiszy którą sie wykonue i do następnej wymiany pojemnika drukarka nie chce "wyrównywać pojemników" ktoś może zna ta kombinację?? Niestety troche czasu minelo odkad wymieniałem tusz i juz nie pamiętam jak tą czynność sie wykonywało.
    Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Cześć. Z tego co pamiętam, w tym modelu nie dało się anulować wyrównywania. Kombinacje klawiszy są, ale dla starszych modeli. Pewnie nie masz poprawnej strony wyrównania z poprzedniego razu, wtedy za jej pomocą można drukarkę oszukać. A tak w ogóle to chyba da się normalnie korzystać z drukarki, jedynie trochę uciążliwy może być ten komunikat.
  • Poziom 11  
    No własnie problem w tym ze na pewno się dało to obejść. Drukarkę mam już parę lat.. a kolor miałem tylko startowy.. czarnych tuszy używałem już chyba z 10.. (przeważnie zamienniki).. zawsze to jakoś obchodziłem.. tylko nie pamiętam jaka kombinacja klawiszy. Gdyby był to tylko komunikat to nie byłoby problemu tylko trzeba przejść cala procedurę (czyli po włączeniu chce drukować stronę wyrównywania.. wydrukuje ja (oczywiście tylko czarny kolor) i wyskakuje komunikat ze wyrównywanie nie powiodło się i naciska ok aby kontynuować.. po tym już drukarka działa jak trzeba do wyłączenia, bo po ponownym włączeniu znów jest to samo..
  • Poziom 1  
    Po włączeniu drukarki wyskoczy komunikat o wyrównaniu. Należy przytrzymać przycisk "ustawienia" i nacisnąć "OK"