Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ogranicznik mocy om1 a ładowarka rowerowa

enigma2 02 Kwi 2014 23:18 1227 7
  • #1 02 Kwi 2014 23:18
    enigma2
    Poziom 9  

Nie wiem gdzie zadać to pytanie.
    W mojej piwnicy zamontowano to.g..
    http://e-elektro.pl/ogranicznik-mocy-om1
    Mam ładowarkę impulsową do akumulatora rowerowego.Niestety po włączeniu zasilanie jest wyłączane.Mogę włączyć 500 watową żarówkę bez problemu.Mimo że ładowarka ma moc około 100 W ,to prawdopodobnie ma harmoniczne powyżej tych trzech, jak pokonać ten problem
    Z góry dziękuję za podpowiedź

0 7
  • #3 03 Kwi 2014 00:00
    enigma2
    Poziom 9  

Tylko tak naprawdę mogę pobierać bez oporu nawet 1 KW(np.grzejnik)a nie da się podłączyć takiej ładowarki.Mamy 21 wiek rower elektryczny staje się popularny a koszt 1km to mniej niż 1 grosz.To nie oszczędności to zwykłe nękanie lokatorów.Za cenę tego g... mogę przejechać około 10 000 km czyli w moim przypadku 8 lat

0
  • #4 03 Kwi 2014 00:44
    slawekx
    Poziom 28  

Akumulator możesz ładować tylko w piwnicy ?

0
  • #5 03 Kwi 2014 00:52
    Łukasz-O
    Admin Elektroenergetyka

To zgłoś dzielnicowemu, że czujesz się nękany z powodu braku możliwości podkradania wspólnej energii.
    Na pewno podejmie stosowne kroki.

0
  • #6 03 Kwi 2014 01:10
    enigma2
    Poziom 9  

Przez 15 lat nie było problemu.Dwa lata sam zmontowałem rower elektryczny (poprzedni doczekał agonii) akumulatora.Nie przewidziałem taj sytuacji i za każdym razem musiałbym go rozładować

Dodano po 6 [minuty]:

Łukasz-O napisał:
    To zgłoś dzielnicowemu, że czujesz się nękany z powodu braku możliwości podkradania wspólnej energii.
    Na pewno podejmie stosowne kroki.

Człowieku próbowałem wnosić opłatę do spółdzielni po zamontowaniu tego licznika
    http://e-elektro.pl/licznik-energii-elektrycznej-jednofazowy-le01
    ale maja to w nosie bo ktoś musiałby raz w roku dokonać odczytu i przemnożyc przez cenę 1KW.Posunąłem się dalej zaproponowałem że zaliczkowo zapłacę za rok z góry to też nie poskutkowało.

Dodano po 6 [minuty]:

slawekx napisał:
    Akumulator możesz ładować tylko w piwnicy ?

Obecnie ładuję w mieszkaniu,niestety wiek i chory kręgosłup dają znać o sobie

0
  • #7 29 Sie 2014 18:18
    rdt
    Poziom 24  

spróbuj przez trafo bezpieczenstwa (separujące)

0